Fonmoney -

Przelewy pieniężne z Niemiec do Polski

➜ Tutaj przelejesz pieniądze z Niemiec na polskie konto!

Z radością przedstawiamy kolejną usługę w serwisie Fonmoney: zagraniczne przelewy internetowe. Przelanie pieniędzy z niemieckiego konta na polskie konto jest niesamowicie proste i wygodne. Wystarczy numer konta odbiorcy w formie IBAN oraz karta kredytowa bądź dostęp do bankowości internetowej. Rejestracja i wykonanie całej transakcji trwa zaledwie parę minut. Fonmoney realizuje tylko przelewy bezgotówkowe, a co za tym idzie, klienci mogą przelewać pieniądze do każdego banku w Polsce, bezpośrednio na konta złotówkowe i na dowolny cel.

To, co wyróżnia nasz serwis, to zawsze doskonały kurs euro oraz przejrzystość kosztów transakcyjnych. Ponadto zapewniamy brak transakcyjnych opłat dla odbiorcy i nadawcy przelewu. Nasi Klienci mogą nam w 100% zaufać, gdyż podlegamy restrykcyjnym regulacjom brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA, co oznacza, że pieniądze powierzone nam na czas przelewu są zawsze bezpieczne.

FB POLEN DE 600 315

Dzięki naszej usłudze omijasz również wysokie opłaty bankowe. Przelew do Polski na konto złotówkowe w niemieckim banku kosztuje często krocie, a kurs wymiany euro też nie jest zachęcający. Obojętnie, czy chcesz zrobić przelew ze Sparkasse, HVB, Deutsche Bank - przelanie pieniędzy w Fonmoney jest możliwe z każdego niemieckiego banku i kosztuje aż 80% taniej niż w bankach.

 

AKTUALIZACJA sierpień 2019

Warunki przesyłania pieniędzy do Polski z Niemiec w Fonmoney są jeszcze lepsze. Wejdź na naszą stronę i sprawdź nasz bezkonkurencyjny przelicznik walut: EUR-PLN. Sprawdź, ile oszczędzisz na przelewie - tutaj!

Dodatkowo zapraszamy do naszej oferty przelewów międzynarodowych z Polski do Niemiec. W Fonmoney wyślesz pieniądze na niemieckie konta na rewelacyjnych warunkach. Jesteś ciekaw/a? Więcej informacji tutaj!

 Przelewy do Polski z zagranicy tutaj!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.