Fonmoney -

Nowa odsłona naszej strony internetowej!

➜​  Fonmoney - Wysyłaj pieniądze i doładowania telefonów online

Nasza firma nieustannie się rozwija, a my dokładamy wszelkich starań, aby polepszać dostęp do naszych usług oraz obsługę klienta. Pragniemy, aby tak powszechna czynność, jaką jest doładowanie telefonu na kartę z zagranicy, była jeszcze przyjemniejsza i prostsza. Dlatego z radością informujemy, że uruchomiliśmy nową stronę internetową naszego serwisu. Staraliśmy się zaprojektować ją tak, aby Klienci w dalszym ciągu mogli łatwo i szybko dotrzeć do naszej oferty oraz wszelkich niezbędnych informacji oraz aby odbywało się to w przejrzysty i wygodny sposób.

➜​ Ponadto przedstawiamy nową ofertę - przesyłanie pieniędzy (euro) z zagranicy na konta złotówkowe w Polsce!

hauptseite gro-

Poza zmianami graficznymi wszystkie zalety Fonmoney pozostają niezmienione:

- doładujesz konto bez zbędnej rejestracji i logowania, a co za tym idzie, pozostajesz anonimowy, nie musisz pamiętać hasła, dzięki czemu szybciej przelejesz nowe środki na konto

- nie ma żadnych ukrytych opłat transakcyjnych i manipulacyjnych - klient z góry wie, ile zapłaci za transakcję

- nie potrzebujesz polskiej karty płatniczej ani polskiego konta - w Fonmoney zapłacisz za doładowanie komórki zagraniczną kartą kredytową np. niemiecką, angielską, norweską czy irlandzką VISA lub MasterCard

- zasilenie polskiej komórki bez przeliczania walut, czyli możliwość zapłaty za doładowanie w euro, funtach (GBP), koronach norweskich (NOK) lub koronach szwedzkich (SEK)

- miła, kompetentna i zaangażowana obsługa klienta

To tylko niektóre z naszych mocnych stron. Najważniejsze jest to, że w Fonmoney wciąż doładujesz konto polskiego telefonu komuś innemu (ale też i sobie) łatwo, szybko i korzystnie, nie ruszając się z domu, o każdej porze dnia i nocy.

fonmoney polska

Naszym głównym celem jest połączenie funkcjonalności serwisu z atrakcyjną i czytelną formą graficzną. Mamy nadzieję, że nowa strona  Fonmoney  zostanie przychylnie przyjęta przez naszych Klientów. Oczywiście będziemy wdzięczni za wszelkie Wasze uwagi dotyczące strony, które pozwolą nam na coraz lepsze dostosowanie jej do Waszych potrzeb. A tymczasem sami tutaj zobaczcie, jak krok po kroku odbywa się zasilenie konta na nowej stronie serwisu.

➜​ *W I T A M Y  P O N O W N I E  w  F O N M O N E Y*