Przelewy funtów na konta PLN

Bez nerwów, bez ryzyka, sprawnie i uczciwie

Fonmoney to bezapelacyjnie najkorzystniejszy wybór, jeśli chodzi o przesyłanie funtów GBP na konta złotówkowe w Polsce. Przestrzegamy międzynarodowych przepisów dotyczących wysyłania pieniędzy za granicę, dzięki czemu wyróżniają nas wysokie standardy bezpieczeństwa i 100% zwrotu środków, jeśli transakcja nie dojdzie do skutku.

Poza tym Fonmoney oferuje:
Przelewy z Polski do Anglii
Doładowania polskich telefonów
Doładowania angielskich telefonów
Jak zrobić przelew GBP na konto złotówkowe?
  1. Najpierw klient/klientka wpisuje kwotę przelewu, którą chce wysłać do Polski. Obok znajdują się szczegóły transferu.

  2. Następnie należy przejść do logowania w serwisie. Jeśli klient nie ma jeszcze konta w Fonmoney, może założyć je bardzo szybko. Ważne! Prosimy podać swoje prawdziwe dane.

  3. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie danych odbiorcy/odbiorczyni w Polsce. Wymagany jest polski IBAN oraz nazwa. Odbiorcą/Odbiorczynią może być osoba, firma, instytucja, urząd itp.

  4. Jeśli kwota transferu jest wysoka, jesteśmy prawnie zobowiązani zweryfikować Twoje dane. W tym celu poprosimy o Twój dokument tożsamości oraz selfie lub rachunek.

  5. Ostatnim etapem jest zapłata za transakcję. Do dyspozycji jest płatność kartą kredytową lub przelewem bankowym.

  6. Odbiorca/Odbiorczyni w Polsce może spodziewać się pieniędzy w przeciągu 1-2 dni roboczych.
Jak wysłać funty na polskie konto PLN?
Właśnie znalazłaś/-eś idealny sposób na przelanie pieniędzy (funtów) do Polski z Anglii. Obojętnie, czy chcesz opłacić rachunek, wysłać pieniądze do rodziny, zapłacić za czesne, wpłacić zaliczkę na urlop, czy po prostu wysłać środki na konto złotówkowe, z Fonmoney zrobisz to łatwo i bez stresu. Wystarczy, że założysz w naszym serwisie konto i od razu będziesz mógł/mogła nadać przelew. Cały proces wysyłania pieniędzy jest całkowicie przejrzysty i pewny. Fonmoney będzie informować Ciebie o przebiegu transferu, wysyłąc e-maile.

Fonmoney to legalny i licencjonowany serwis finansowy, który największą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa transakcji i danych osobowych klientów. Dlatego mamy kurs walut bez tajemnic oraz zapewniamy całkowicie bezpieczny przebieg transakcji. Również nigdy nikomu nie przekazujemy danych osobowych klientów oraz nie spamujemy ich skrzynek e-mailowych reklamą. Całość dopełnia nasz miły i kompetentny zespół obsługi klienta. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas tutaj.
Transfery funtów do Polski

  • Przez internet 24/24
  • Wygodnie, szybko, bezstresowo
  • Bez ukrytych opłat
Wyślij funty do Polski
Jak przesłać funty do Polski przez internet