Przelewy funtów na konta PLN

Bez nerwów, bez ryzyka, sprawnie i uczciwie
Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Fonmoney to bezapelacyjnie najkorzystniejszy wybór, jeśli chodzi o przesyłanie funtów GBP na konta złotówkowe w Polsce. Przestrzegamy międzynarodowych przepisów dotyczących wysyłania pieniędzy za granicę, dzięki czemu wyróżniają nas wysokie standardy bezpieczeństwa i 100% zwrotu środków, jeśli transakcja nie dojdzie do skutku.

Poza tym Fonmoney oferuje:
Przelewy z Polski do Anglii
Doładowania polskich telefonów
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
100,00 EUR 431,79 PLN
Kurs wymiany
1 EUR = 4,3179 PLN
Licencja FCA
Jak zrobić przelew GBP na konto złotówkowe?
  1. Najpierw klient wpisuje kwotę przelewu, którą chce wysłać do Polski. Obok znajdują się szczegóły transferu.

  2. Następnie należy przejść do logowania w serwisie. Jeśli klient nie ma jeszcze konta w Fonmoney, może założyć je bardzo szybko. Ważne! Prosimy podać swoje prawdziwe dane.

  3. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie danych odbiorcy w Polsce. Wymagany jest polski IBAN oraz nazwa odbiorcy. Odbiorcą może być osoba, firma, instytucja, urząd itp.

  4. Jeśli kwota transferu jest wysoka, jesteśmy prawnie zobowiązani zweryfikować Twoje dane. W tym celu poprosimy o Twój dokument tożsamości oraz selfie lub rachunek.

  5. Ostatnim etapem jest zapłata za transakcję. Do dyspozycji jest płatność kartą kredytową lub przelewem bankowym.

  6. Odbiorca w Polsce może spodziewać się pieniędzy w przeciągu 1-2 dni roboczych.
Jak wysłać funty na polskie konto PLN?
Właśnie znalazłaś/-eś idealny sposób na przelanie pieniędzy (funtów) do Polski z Anglii. Obojętnie, czy chcesz opłacić rachunek, wysłać pieniądze do rodziny, zapłacić za czesne, wpłacić zaliczkę na urlop, czy po prostu wysłać środki na konto złotówkowe, z Fonmoney zrobisz to łatwo i bez stresu. Wystarczy, że założysz w naszym serwisie konto i od razu będziesz mógł/mogła nadać przelew. Cały proces wysyłania pieniędzy jest całkowicie przejrzysty i pewny. Fonmoney będzie informować Ciebie o przebiegu transferu, wysyłąc e-maile.

Fonmoney to legalny i licencjonowany serwis finansowy, który największą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa transakcji i danych osobowych klientów. Dlatego mamy kurs walut bez tajemnic oraz zapewniamy całkowicie bezpieczny przebieg transakcji. Również nigdy nikomu nie przekazujemy danych osobowych klientów oraz nie spamujemy ich skrzynek e-mailowych reklamą. Całość dopełnia nasz miły i kompetentny zespół obsługi klienta. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas tutaj.