Wyślij pieniądze do Polski kartą kredytową

Najlepsze przelewy z zagranicy na dowolne konto złotówkowe online
• Oferujemy najlepszy przelicznik waluty • Zapewniamy brak opłat dla odbiorcy • Pieniądze dochodzą na konto odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych • Nasz zespół z biura obsługi klienta zawsze chętnie służy pomocą w Twoim języku

Dodatkowe sposóby na wysyłanie pieniędzy w Fonmoney:
Transfery pieniężne na cały świat
Doładowania komórek online
Sprawdź, ile oszczędzasz

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100.00 EUR 0.00 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
100.00 EUR 423.41 PLN
Kurs wymiany
1 EUR = 4.2341 PLN
Licencja FCA
Jak wysłać pieniadze do Polski kartą kredytową VISA/MasterCard?
  1. Najpierw należy wpisać kwotę przelewu.

  2. Następnie należy zalogować się w Fonmoney.

  3. Teraz należy podać dane odbiorcy: IBAN oraz imię i nazwisko/nazwę. Można też wpisać tytuł przelewu.

  4. W przypadku przesyłania większej kwoty poprosimy Cię o dokument tożsamości w celu potwierdzenia Twoich danych.

  5. Na koniec wybierz kartę kredytową jako sposób płatności i opłać tansfer.

  6. Odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak zrobić przelew do Polski kartą kredytową?

Fonmoney oferuje zagraniczne przelewy pieniężne do Polski z Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Malty, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. Z każdego wymienionego kraju dokonasz płatności swoją kartą kredytową MasterCard lub VISA. Wystarczy, że pod koniec zamówienia wybierzesz tę opcję. W naszym serwisie możliwe są również transakcje w drugą stronę, czyli przelewy z Polski do wszystkich wyżej wymienionych państw oraz na Kubę, do USA, Turcji i wielu państw Ameryki Środkowej i Południowej.

Wykonanie transferu pieniędzy w naszym serwisie jest niezwykle proste i wygodne. Najpierw należy zarejestrować się lub zalogować, podając swoje prawdziwe dane. Jest to bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa każdej transakcji. W kolejnych krokach należy wpisać kwotę, którą chcesz wysłać, a następnie podać dane Twojego odbiorcy. Są to numer konta w postaci IBAN oraz imię i nazwisko bądź nazwę w przypadku firm i instytucji. Opcjonalnie możesz też wpisać tytuł przelewu. Na koniec opłacasz transakcję, a my wykonujemy Twoje zamówienie. W międzyczasie otrzymasz od nas wiadomości na swoją skrzynkę pocztową informujące o zmianie statusu transakcji. Twój odbiorca może spodziewać się pieniędzy w ciągu 1-2 dni roboczych.

Fonmoney to legalnie działająca i licencjonowana instytucja finansowa (numer licencji FCA to FRN 722528). Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów i ich pieniędzy. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz oferujemy procedury na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas całkowita przejrzystość transakcji. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas wiadomość tutaj. Nasz zespół z biura obsługi klienta jest pomocny i przyjazny. Zapraszamy też do artykułu na naszym blogu.

Z zagranicy możesz również szybko i wygodnie doładować polskie telefony na kartę tutaj.