Wyślij pieniądze do Polski kartą kredytową

Najlepsze przelewy z zagranicy na dowolne konto złotówkowe online

• Oferujemy najlepszy przelicznik waluty • Zapewniamy brak opłat dla odbiorcy • Pieniądze dochodzą na konto odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych • Nasz zespół z biura obsługi klienta zawsze chętnie służy pomocą w Twoim języku

Dodatkowe sposóby na wysyłanie pieniędzy w Fonmoney:
Transfery pieniężne na cały świat
Doładowania komórek online
Jak zrobić przelew do Polski kartą kredytową?

Fonmoney oferuje zagraniczne przelewy pieniężne do Polski z Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Malty, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. Z każdego wymienionego kraju dokonasz płatności swoją kartą kredytową MasterCard lub VISA. Wystarczy, że pod koniec zamówienia wybierzesz tę opcję. W naszym serwisie możliwe są również transakcje w drugą stronę, czyli przelewy z Polski do wszystkich wyżej wymienionych państw oraz na Kubę, do USA, Turcji i wielu państw Ameryki Środkowej i Południowej.

Wykonanie transferu pieniędzy w naszym serwisie jest niezwykle proste i wygodne. Najpierw należy zarejestrować się lub zalogować, podając swoje prawdziwe dane. Jest to bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa każdej transakcji. W kolejnych krokach należy wpisać kwotę, którą chcesz wysłać, a następnie podać dane Twojego odbiorcy. Są to numer konta w postaci IBAN oraz imię i nazwisko bądź nazwę w przypadku firm i instytucji. Opcjonalnie możesz też wpisać tytuł przelewu. Na koniec opłacasz transakcję, a my wykonujemy Twoje zamówienie. W międzyczasie otrzymasz od nas wiadomości na swoją skrzynkę pocztową informujące o zmianie statusu transakcji. Twój odbiorca może spodziewać się pieniędzy w ciągu 1-2 dni roboczych.

Fonmoney to legalnie działająca i licencjonowana instytucja finansowa (numer licencji FCA to FRN 722528). Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów i ich pieniędzy. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz oferujemy procedury na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas całkowita przejrzystość transakcji. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas wiadomość tutaj. Nasz zespół z biura obsługi klienta jest pomocny i przyjazny. Zapraszamy też do artykułu na naszym blogu.

Z zagranicy możesz również szybko i wygodnie doładować polskie telefony na kartę tutaj.