Jak przelać pieniądze z Włoch do Polski

Szybko, pewnie i po najlepszym kursie EUR-PLN
Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Szukasz serwisu, w którym możesz wysłać pieniądze do Polski po najkorzystniejszym kursie wymiany i bez wysokich opłat? Wypróbuj Fonmoney! Wyróżnia nas bezpieczeństwo i profesjonalizm. Mamy tysiące zadowolonych klientów i doskonałych opinii!

Doładuj polskie kontoZrób przelew z Polski do Włoch
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100.00 EUR 0.00 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
100.00 EUR 423.41 PLN
Kurs wymiany
1 EUR = 4.2341 PLN
Licencja FCA
Jak zrobić przelew z Włoch do Polski?
  1. Podaj kwotę, którą chcesz wysłać do Polski.

  2. Zaloguj się w naszym serwisie. Jeśli jeszcze nie masz konta, możesz szybko zarejestrować się. Pamiętaj, aby podać swoje prawdziwe dane osobowe.

  3. Wpisz dane swojego odbiorcy: IBAN oraz imię i nazwisko. W przypadku firm i instytucji podaj ich nazwę.

  4. Przejdź do metod płatności i podsumowania transakcji. Wybierz odpowiedni dla Ciebie sposób zapłaty.

  5. Po opłaceniu transferu Fonmoney rozpocznie jego realizację.

  6. Odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak wysłać pieniądze do Polski z Włoch?
Przelewy zagraniczne przez internet stały się codziennością i są idealną konkurencją zarówno dla tradycyjnych banków, jak i drogich agentów. Fonmoney jest licencjonowanym serwisem, który oferuje szybkie przesyłanie pieniędzy na konta bankowe przez internet. Gwarantujemy bezpieczeństwo, wygodę i 100% zwrotu pieniędzy, jeśli przelew się nie powiedzie. Cały proces nadania transakcji odbywa się łatwo, pewnie i transparentnie. Jeśli chodzi o metody płatności, to akceptujemy zapłatę np. włoskimi kartami kredytowymi oraz zwykłym przelewem bankowym. Ta druga opcja jest bardzo wygodna dla osób, które zastanawiają się, jak wysłać pieniądze do Polski bez karty kredytowej. Przy wysyłaniu dużych kwot, jesteśmy prawnie zobligowani do zweryfikowania Twoich danych. W tym celu poprosimy Cię o dokument tożsamości i rachunek/selfie. Wypróbuj nasze usługi i przekonaj się sam/sama, jak szybko i przyjemnie wysyła się pieniądze z zagranicy do Polski w Fonmoney.