Jak przelać pieniądze z Włoch do Polski

Szybko, pewnie i po najlepszym kursie EUR-PLN

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Szukasz serwisu, w którym możesz wysłać pieniądze do Polski po najkorzystniejszym kursie wymiany i bez wysokich opłat? Wypróbuj Fonmoney! Wyróżnia nas bezpieczeństwo i profesjonalizm. Mamy tysiące zadowolonych klientów i doskonałych opinii!

Doładuj polskie kontoZrób przelew z Polski do Włoch
Jak zrobić przelew z Włoch do Polski?
  1. Podaj kwotę, którą chcesz wysłać do Polski.

  2. Zaloguj się w naszym serwisie. Jeśli jeszcze nie masz konta, możesz szybko zarejestrować się. Pamiętaj, aby podać swoje prawdziwe dane osobowe.

  3. Wpisz dane swojego odbiorcy: IBAN oraz imię i nazwisko. W przypadku firm i instytucji podaj ich nazwę.

  4. Przejdź do metod płatności i podsumowania transakcji. Wybierz odpowiedni dla Ciebie sposób zapłaty.

  5. Po opłaceniu transferu Fonmoney rozpocznie jego realizację.

  6. Odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak wysłać pieniądze do Polski z Włoch?
Przelewy zagraniczne przez internet stały się codziennością i są idealną konkurencją zarówno dla tradycyjnych banków, jak i drogich agentów. Fonmoney jest licencjonowanym serwisem, który oferuje szybkie przesyłanie pieniędzy na konta bankowe przez internet. Gwarantujemy bezpieczeństwo, wygodę i 100% zwrotu pieniędzy, jeśli przelew się nie powiedzie. Cały proces nadania transakcji odbywa się łatwo, pewnie i transparentnie. Zapomnij o drogich transferach międzynarodowych, które oferują zwykłe banki. U nas nie ma wysokich prowizji, a co najważniejsze, nasz przelicznik euro jest bardzo konkurencyjny.

Jeśli chodzi o metody płatności, to akceptujemy zapłatę np. włoskimi kartami kredytowymi oraz zwykłym przelewem bankowym. Ta druga opcja jest oczywiście darmowa, a jednocześnie bardzo wygodna dla osób, które zastanawiają się, jak wysłać pieniądze do Polski bez karty kredytowej. Wypróbuj nasze usługi i przekonaj się sam/sama, jak szybko i przyjemnie wysyła się pieniądze z zagranicy do Polski w Fonmoney.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę "Szybkie i bezpieczne przelewy z Włoch do Polski". W każdej chwili możesz też napisać do nas wiadomość, klikając na zakładkę "Kontakt".
Przelewy z Wloch do Polski
  • Najlepsze kurs EUR na rynku.
  • Konkurencyjne ceny.
  • Bezpieczeństwo i zaufanie.
Wyślij pieniądze z Włoch
Szybkie przelewy z Włoch do Polski krok po kroku

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.