Fonmoney -

Bezpieczne przelewy z Włoch do Polski

 

➜ Jak zrobić przelew z Włoch na polski rachunek?

 

Zastanawiasz się, jak bezpiecznie i korzystnie zrobić przelew z zagranicy do Polski? Odpowiedź jest prosta - w serwisie Fonmoney! Nie ma lepszego i wygodniejszego sposobu na przelanie pieniędzy z Włoch na polskie konto.

Fonmoney gwarantuje przede wszystkim doskonały kurs euro, który zawsze jest na bieżąco aktualizowany i dopasowywany do kursów walut na giełdzie. Ponadto za przelewy nie pobieramy żadnych opłat transferowych. Zdecydowanie wyróżnia nas przejrzystość kosztów transakcyjnych. Zlecając przelew w Fonmoney, unikniesz horrendalnych opłat, jakie pobierają banki przy przelewach zagranicznych.

Przelewy z Włoch do Polski w Fonmoney są dobre na każdą okazję:

- wsparcie finansowe rodziny lub przyjaciół

- spłata rat kredytu lub opłacenie czynszu

- zapłata za zakupy w internecie

- opłacenie rachunków

- i wiele innych

UPDATE sierpień 2019

Ulepszyliśmy nasz kurs EUR-PLN. Teraz oszczędzasz jeszcze więcej na każdym transferze. Przesyłanie pieniędzy do Polski jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. W Fonmoney nie ma żadnych kruczków. Sprawdź nasz rewelacyjny przelicznik!

A dodatkowo zapraszamy do oferty przelewów międzynarodowych z Polski do Włoch. Wysyłaj pieniądze na włoskie konta przyjemnie, szybko i bezproblemowo w Fonmoney.

Wypróbuj nas już teraz!

 

FB POLEN IT 600 315

 

➜ Zrób przelew do Polski z Włoch tutaj!

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.