Fonmoney -

Podwójne doładowanie w T-Mobile!

➜ Tutaj doładujesz konto w T-Mobile z zagranicy

            

PROMOCJA NIEAKTUALNA!

tmobile zdj na bloga

 

T-Mobile przygotował nową promocję dla wszystkich użytkowników na kartę: po każdym doładowaniu telefonu użytkownik dostaje automatycznie od

T-Mobile równowartość kwoty doładowania (w postaci „Super złotówek”).

          

Innymi słowy T-Mobile podwaja każde doładowanie! Oferta jest ważna dla wszystkich taryf na kartę i dotyczy każdego doładowania. Otrzymane gratisowe zasilenie nazwa się "Super złotówki". Można je dostać dowolną ilość razy, ponieważ kumulują się one. 

            

Zatem nie czekaj dłużej i skorzystaj z oferty już teraz! Ciesz się gratisowym doładowaniem w T-Mobile! W Fonmoney szybko i bezpiecznie doładujesz swój polski telefon lub telefon innej osoby mającej telefon w sieci T-Mobile! Spraw radość i niespodzankę swojej rodzinie lub bliskim w Polsce! 

         

Jeśli wyślesz doładowanie w wysokości 40 PLN, telefon zostanie zasilony 80 PLN. W przypadku 50 PLN, dostaniesz 100 PLN. Przy 80 PLN będzie to 160 PLN, a za 100 PLN przypadnie aż 200 PLN doładowania. 

             

Pamiętaj również, że w Fonmoney można płacić w różnych walutach. Oferujemy EUR, GBP, SEK i NOK, co ułatwia zapłatę dla osób mieszkających za granicą i nieposiadających polskich kart kredytowych. Opórcz kart kredytowych można w naszym serwisie płacić także kartami paysafecard oraz szybkim przelewem przez Sofort Banking. Każda z tych opcji jest wygodna i bezpieczna. 

                  

Poniżej jeszcze parę szczegółów dotyczących promocji "Podwójne doładowanie":

Promocja T-Mobile wystartowała 03.09.2016 r. i trwa do odwołania, ale nie dłużej niż do 01.02.2017 r.

            

Na co można przeznaczyć otrzymany bonus? Właściwie na wszystkie dowolne usługi takie jak SMS-y, MMS-y, krajowe połączenia, pakietową transmisję danych oraz na zakup lub odnowienie opcji usługowych aktywnych na koncie użytkownika. Ważne! "Super złotówki" nie dotyczą roamingu, numerów Premium, połączeń międzynarodowych, usług dodatkowych (np. „Granie na czekanie”) oraz zakupu opcji usługowych dotyczących ofert roamingowych. 

       

Ilość oraz okres ważności gratisowego bonusu można szybko sprawdzić, wpisując w telefonie kod *101#.

         

Cały regulamin promocji można przeczytać tutaj.

                

02.fw-min