Fonmoney -

Pięć wydarzeń, którymi chcemy podzielić się z innymi

➜ Tutaj doładujesz polski telefon łatwo, szybko i bez rejestracji

Chyba każdy myślał kiedyś o wyjeździe za granicę, czy to w celach zarobkowych, czy tylko na urlop. W ostatniej dekadzie, czyli po wejściu Polski do Uni Europejskiej, miliony Polaków wyjechało do innych państw i co roku kolejne osoby decydują się na emigrację. Jedni opuszczają Polskę na dłużej, drudzy na krócej. Jednak każdy musi pożegnać się z rodziną i przyjaciółmi oraz ulubionymi miejscami. W nowym kraju czeka na nas dużo niewiadomych i niespodzianek. Uczymy się nowego języka, szukamy pracy, poznajemy nowych ludzi oraz kultury i tradycje. Na początku tęsknota za ojczyzną i żyjącymi w Polsce bliskimi jest ogromna. Jeździmy do domu na każde święta i inne okoliczności, często poświęcamy swój urlop na odwiedziny najbliższych oraz oczywiście dzwonimy i piszemy wiadomości. Z czasem, po latach, kiedy już zapuściliśmy korzenie w nowym kraju, nasze wyjazdy do Polski stają się rzadsze, a i serce coraz mniej tęskni za ojczyzną. 

Istnieją jednak w życiu sytuacje i wydarzenia, którymi koniecznie chcemy podzielić się ze swoją rodziną i przyjaciółmi w Polsce niezależnie od czasu spędzonego za granicą. 

Mam nową pracę! To jedna z tych wiadomości, na którą nasza rodzina czeka z niecierpliwością. Oznajmiając im tę nowinę, wzbudzamy w nich nie tylko ciekawość (co, gdzie, jak), ale sprawiamy także radość i ulgę, ponieważ bliscy wiedzą, że coraz lepiej dajemy sobie radę.

Poznałam/-em kogoś! Praca jest ważna, ale życie osobiste również. Wychodzimy na imprezy, poznajemy nowych ludzi, korzystamy z życia. Aż w końcu nadchodzi dzień, w którym wiemy: zakochałam/-em się! I wtedy chcemy najchętniej całemu światu to oznajmić, a najbardziej naszym bliskim.

Osiągnęłam/Osiągnąłem swój cel! Ukończone studia, nowy samochód, nowe mieszkanie, awans w pracy - życie to zbiór marzeń, planów i celów. Każde nasze osiągnięcie wypełnia nas radością, którą chcemy dzielić się z innymi.

Przyjeżdzam do domu! Polska zawsze będzie częścią (u jednych większą, u innych mniejszą) naszej tożsamości i bardzo wielu polskich emigrantów wciąż z dużą radością w sercu odwiedza nasz kraj. Nie tylko jeździmy w odwiedziny do naszej rodziny i przyjaciół, ale także chętnie spędzamy urlop w kraju na Wisłą. Kogo bardziej cieszy ta wiadomość - nas czy mamę? ;)

Będziemy mieli dziecko! Czy istnieje piękniejsza nowina, którą chcielibyśmy podzielić się z całym światem, niż ta o wyczekanej ciąży? Po tym, jak zdradzimy naszą słodką tajemnicę, telefon z gratulacjami i pytaniami będzie się urywał.

Wielu z nas żyje z dala od rodzinnego domu. Często nie musi być to za granicą. Wystarczy, że od najbliższych dzielą nas setki kilometrów. We wszystkich sytuacjach - tych dobrych i tych gorszych - rozmowy telefoniczne z rodziną są niezastąpione, a częścią naszego codziennego  życia  jest szybka i niezawodna komunikacja międzyludzka, którą ułatwia również Fonmoney, oferując łatwe, bezpieczne i wygodne doładowania polskich telefonów w najniższych cenach przez internet.* Dziel się swoją radością i wysyłaj dobre nowiny w świat, doładowując telefon w Fonmoney!

  

  5  wiadomosci

   

* Dane z dn. 20.10.2016

 

 A może chcesz wysłać rodzinie pieniądze w formie przelewu?