Fonmoney -

Nasi Klienci ufają nam: 5 gwiazdek na Trustpilot!

 Tutaj doładujesz wszystkie polskie sieci

Trustpilot to największa platforma internetowa recenzentów w Europie, na której także Fonmoney ma swój profil. Wszyscy Klienci mogą zostawić tam swoje niezależne opinie na temat usług naszego serwisu. W chwili obecnej mamy ponad 270 szczerych komentarzy, które łącznie dają nam maksymalną - bardzo dobrą ocenę oraz pięć gwiazdek! Dziękujemy serdecznie za Wasze zaufanie! Jest nam niesamowicie miło! Wasze wypowiedzi dają nam powody do dumy i zadowolenia, gdyż nie ma nic milszego niż słowa uznania i podziękowania od Was. Poniżej przedstawiamy kilka najnowszych opinii:

* * * * *

J.K pisze: „Wszystko sprawnie i szybko. Szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałam, korzystałabym częściej. Polecam!!!”

* * * * *

K.Brosz krótko i na temat: „Hmm, jest dobrze. :D”

* * * * *

W.Nowozycka chwali nas: „Nawet nie majac karty kredytowej mozesz latwo doladowac swoj tel.komorkowy z Holandii jest to bardzo proste nawet dla ludzi ktorzy maja komputer od niedawna, strona internetowa jest bardzo prosta i latwa do zrealizowania nawet dla laika, po prostu wejdz na strone wpisujac jak doladowac tel.z sieci plus z Holandii i juz masz wszystko jasne, zycze wszystkim powodzenia.”

* * * * *

S.Gajewska potwierdza: „Polecam wszystkim super szybka i latwa stronka ,aby doladowac tel.”

* * * * *

M.Wozniak dodaje od siebie: „Opinia pozytywna. Szybko i bezproblemowo”

Trustpilot Facebook Post2

Fonmoney zachęca do dalszego dzielenia się swoimi uwagami!

 

 Wyślij szybki przelew pieniężny do Polski!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.