Fonmoney -

Jak zrobić przelew pieniężny z Austrii do Polski?

 Przesyłanie przelewów z konta w Austrii na konto w Polsce 

 

Fonmoney pragnie przedstawić nową usługę: bezpieczne przelewy internetowe z Austrii do Polski. Wprowadziliśmy konkurencyjny produkt, który wyróżnia przede wszystkim zawsze doskonały przelicznik euro. Gwarantujemy również brak opłat bankowych. W przeciwieństwie do wielu innych serwisów i tradycyjnych banków nie pobieramy opłat za transakcje do Polski. Dzięki darmowej metodzie płatności, jaką jest zwykły przelew bankowy, unikniesz także prowizji transferowych.

Przelewy w Fonmoney to minimum formalności i maksimum wygody. Każdy przelew dochodzi na polskie konto odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych. Zapewniamy pełen dostęp do historii wykonanych transakacji, jak również kompetentą i miłą obsługę, która odpowie na każde zapytanie - oczywiście w języku polskim.

Chcesz wysłać pieniądze do domu do Polski bez ryzyka? Zrób to w Fonmoney - wystarczy 5 minut i karta kredytowa bądź dostęp do bankowości ineternetowej. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi.

UPDATE sierpień 2019

UWAGA! Obniżyliśmy ceny i oferujemy jeszcze lepsze warunki wysyłania pieniędzy na polskie konta bankowe. Sprawdź nas tutaj!

Zapoznaj się również z ofertą przelewów z Polski do Austrii. Mamy najlepsze ceny i kurs PLN-EUR na rynku. Zapomnij o tradycjonalnych bankach, ich wysokich prowizjach i słabym przewalutowaniu. Nasz serwis jest pod każdym kątem lepszy. Jak wysłać pieniądze z Polski do Austrii - dowiesz się tutaj!

FB POLEN OE 600 315

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.