Fonmoney -

Jak doładować telefon w T-Mobile z zagranicy bez polskiej karty kredytowej?

 Tutaj doładujesz T-Mobile bez polskiej karty kredytowej

Wielu rodaków żyjących poza Polską nie posiada kont oraz kart płatniczych w polskich bankach, co często stanowi przykrą przeszkodę w wykupieniu doładowań prepaidowych przez internet. Fonmoney akceptuje zagraniczne karty kredytowe VISA i MasterCard, paysafecard oraz przelewy przez SofortÜberweisung. Zasilanie telefonu jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne, obojętnie, gdzie mieszkamy: czy to w Norwegii, Anglii, Francji, czy też w Austrii, Hiszpanii lub Danii.

T-Mobile jest jednym z wiodących operatorów sieci telefonii komórkowej w Polsce. W jego ofercie można znaleźć spory wybór taryf zarówno na abonament jak i prepaid. Serwis Fonmoney umożliwia proste i korzystne doładowanie telefonu z zagranicy także u tego operatora. Właściwie wystarczą 3 szybkie kroki, by anonimowo i bezpiecznie uzupełnić środki na koncie:

1. Podaj numer, który ma być doładowany.

2. Wybierz kwotę doładowania.

3. Dokonaj zapłaty.

U nas nie trzeba się logować, podawać swoich danych takich jak imię, nazwisko i e-mail, jak również nie trzeba czekać na żadne kody czy inne potwierdzenia drogą e-mailową. Wszystko odbywa się sprawnie i bezproblemowo. Dodatkową ogromną zaletą naszego serwisu jest możliwość płacenia za pomocą zagranicznej kartej kredytowej.

Przekonajcie się o zaletach Fonmoney, wysyłając doładowanie komórki w T-Mobile swoim bliskim w Polsce.

Doladuj_T-Mobile484x252px

 

 Tutaj doładujesz T-Mobile bez polskiej karty kredytowej

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.