Fonmoney -

Jak doładować polską komórkę z zagranicy bez polskiej karty kredytowej?

➜ Doładuj  telefon bez polskiej karty kredytowej

Fonmoney jest popularnym serwisem internetowym, w którym można doładować telefon sobie lub komuś innemu szybko, łatwo i bezpiecznie. Jako że nasi polscy Klienci żyją i pracują za granicą, często nie mają konta w polskim banku, a co za tym idzie, polskiej karty płatniczej. Przesłanie doładowania na polski telefon może być wtedy bardzo uciążliwe albo wręcz niemożliwe, ponieważ większość sklepów internetowych wymaga zapłaty polską kartą kredytową. Fonmoney rozwiązało ten problem! W naszym serwisie można doładować telefon za pomocą paysafecard, szybkiego przelewu SofortÜberweisung oraz płacąc zagraniczną kartą kredytową. Akceptujemy m.in. irlandzką, niemiecką, angielską, holenderską, hiszpańską, francuską, norweską, włoską, szwedzką itd. kartę VISA lub MasterCard. Honorujemy także pozaeuropejskie karty płatnicze. Dlatego każdy telefon na kartę w Plusie, Orange, T-Mobile, Play i Heyah doładujesz pewnie i bezproblemowo w naszym serwisie!

Bezahlungsmoeglichkeiten_Fonmoney

Zasilanie telefonu na kartę prepaid przez internet stało się bardzo popularne i przede wszystkim wygodne. Dzięki temu nie trzeba ruszać się z domu w poszukiwaniu kiosku czy sklepu, aby kupić tradycyjną zdrapkę z kodem, kiedy nagle skończą się nam środki na koncie. Doładowanie telefonu w Fonmoney ma także inne zalety:

- brak wymogu rejestracji, dzięki czemu Klienci wysyłają doładowanie anonimowo

- brak ukrytych opłat transakcyjnych

- możliwość wyboru waluty

Sprawdź tutaj, jak szybko, prosto i korzystnie zasilisz konto w Fonmoney.

 

1 schritt

 

➜ Tutaj doładujesz telefon bez polskiej karty kredytowej!

A poza tym w ofercie Fonmoney mamy:

✔​ Przelewy z zagranicy do Polski

✔ Przelewy z Polski za granicę

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.