Fonmoney -

Jak doładować Lycamobile Polska?

➜ Szybkie doładowanie polskich komórek właśnie tutaj!

* * * Aktualizacja 1.12.2017 - w chwili obecnej nie oferujemy doładowań Lycamobile. Za niedogodności przepraszamy. W Fonmoney doładujesz sieci Plus, Orange, Heyah, T-Mobile, Play.

 

Ponadto jeśli chcesz wysłać pieniądze na polskie konto złotówkowe, w Fonmoney zrobisz to najkorzystniej. Sprawdź nasz kurs walut!

 

Masz telefon w sieci Lycamobile Polska? A może zastanawiasz się, jak doładować komuś innemu konto polskiej Lycamobile? Świetnie się składa! Fonmoney oferuje doładowania również tego popularnego operatora!

LYCALYUKA

Przede wszystkim, aby wysłać doładowanie polskiej "lajki", nie potrzebujesz mieć konta na stronie lycamobile. W Fonmoney szybko i bezpiecznie doładujesz konto każdej osobie, która ma telefon w tej sieci, sprawiając jej tym samym miłą niespodziankę.

Oto najważniejsze powody, dla których lepiej i wygodniej jest zasilać polską Lyca w serwisie Fonmoney:

- brak ukrytych opłat manipulacyjnych - od samego początku wiesz, ile zapłacisz za całą transakcję

- możliwość płacenia w EUR, GBP, SEK, USD, CHF i NOK - nie potrzebujesz ani polskiej karty kredytowej, ani konta w polskim banku, żeby doładować telefon z zagranicy

- brak przymusu logowania i rejestracji - aby wysłać doładowanie na komórkę, nie potrzebujesz logować się na naszej stronie ani też podawać żadnych swoich danych

 

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.