Fonmoney -

Jak długo idzie przelew zagraniczny?

 

➜​ Szybkie przelewy zagraniczne właśnie tutaj!

Polacy żyjący za granicą wysyłają rocznie miliardy złotych do Polski. Na rynku jest wiele sposobów na skuteczne przesyłanie pieniędzy. Jednak klienci zwracają szczególną uwagę na dwie istotne kwestie: na bezpieczeństwo oraz czas.

Bezpieczeństwo w Fonmoney

Fonmoney należy do Transpaygo Ltd., która jest legalnie działającą instytucją finansową, regulowaną i licencjonowaną przez brytyjski Urząd ds. Nadzoru Finansowego FCA - Financial Conduct Authority. Numer naszej licencji to FRN 722528. Oznacza to, że nasz serwis gwarantuje wysokie standardy bezpieczeństwa wszystkich transakcji pieniężnych. Oferujemy klientom prosty i wygodny proces wysyłania przelewów. Klienci dokonują przelewów w całkowicie przejrzysty sposób - użytkownik widzi wszystkie szczegóły transferu od samego początku. To samo dotyczy naszego przelicznika walut - nie ma żadnych tajemnic.

A ile trwa przelew zagraniczny do Polski?

Nasz serwis dostępny jest 24h/dobę. Nie ma ograniczeń czasowych na zlecanie transferów. Warto jednak wziąć pod uwagę, że przelewy nadane w święta i weekendy, a także po godzinie 16.00 są wykonywane przez nas w najbliższy dzień roboczy. Natomiast transakcje zlecone w zwykły dzień roboczy dochodzą na konto odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych.

Więcej informacji o wysyłaniu przelewów znajdziesz tutaj.

 

beide produkte

 

➜​ Zrób przelew do Polski właśnie tutaj!