Fonmoney -

100% gratis do doładowania w Plusie

 Kliknij tutaj, żeby skorzystać z promocji Plusa 100% gratis

Operator sieci Plus przygotował dla użytkowników telefonów na kartę i mix specjalną promocję: za pierwsze doładowanie zrealizowane przez internet lub w kanale bankowym otrzymają oni dodatkowo aż 100% więcej wartości zasilenia.

Wysokość doładowania: Od 5 do 99 zł.

Czas trwania promocji: Od 18.04.2016 do 30.12.2016 r.

Ważne: W Regulaminie promocji dostępnym tutaj są wyszczególnione wszystkie banki i strony, których dotyczy promocja. Przyjrzyj się im bliżej, ponieważ może się okazać, że już kiedyś wykupiłeś doładowanie przez internet! Przykład: jeśli zasiliłeś kiedyś konto telefonu, korzystając ze strony internetowej Twojego banku, to ta promocja Cię nie obejmuje.

Dla kogo: Dla klientów wszystkich usług „na kartę" i MIX w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, Plus Mix oraz Ja+ Mix.

Ile trzeba czekać: Gratisowe doładowanie zostanie przyznane w ciągu 72 godzin, a sieć Plus poinformuje o tym klienta wiadomością̨ SMS.

Inne: Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących, ale można go wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy, MMSy, Internet.

Wyślij pierwsze internetowe doładowanie konta w sieci Plus w Fonmoney i otrzymaj 100% doładowania gratis! Powiadom również o promocji swoich bliskich lub rodzinę. Taka okazja nie zdarza się często!

Plus promocja blog

  

Uwaga! Promocja zakończyła się.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.