Przelewy pieniężne na Kubę na kartę AIS

Bezpiecznie, wygodnie i przejrzyście
Karty AIS są popularnym i lubianym sposobem płatności na Kubie. Wiele Kubanek i wielu Kubańczyków posiada karty AIS i chętnie dokonuje nimi płatności oraz wybiera gotówkę. W Fonmoney szybko i bez problemu zasilisz kartę AIS w USD.
Wysyłanie pieniędzy na Kubę z Europy jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Zamów nową kartę AIS USD (MLC)!
Jak mogę przelać pieniądze na kartę AIS na Kubie?

Twój przelew na Kubę w CUP / MLC


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100 USD 8.04 USD 0 USD
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
108.04 USD 100 MLC
Kurs wymiany
1 USD = 1 MLC
Regulated by Banco de Espana, a service by Easy Payment and Finance, EP, S.A., more information.
Co to jest karta AIS?

 1. Karty AIS to karty debetowe akceptowane na Kubie. Są wydawane przez oficjalną kubańską instytucję finansową FINCIMEX.

 2. Karty AIS pozwalają Kubankom i Kubańczykom otrzymywać pieniądze od znajomych lub krewnych zza granicy.

 3. Dzięki tej karcie można na Kubie wypłacać gotówkę we wszystkich bankomatach za darmo.

 4. Możliwa jest również płatność tymi kartami w wielu sklepach, które obsługują odpowiednie czytniki kart.

 5. Aby otrzymać kartę AIS, jej właściciel nie musi mieć konta w banku.

 6. Jeśli Twoi bliscy nie mają jeszcze karty AIS, możesz zlecić jej wystawienie w Fonmoney bez dodatkowych kosztów, robiąc jednocześnie pierwszy przelew na tę kartę.
Jak wysłać pieniądze na kartę AIS w Fonmoney?

 1. Najpierw należy zarejestrować się w Fonmoney.

 2. Drugim krokiem jest wybór transferu "Przelew na kartę AIS". Jeśli osoba na Kubie nie ma jeszcze karty, to wybierz opcję "Utworzenie nowej karty AIS w USD".

 3. Następnie należy podać kwotę przelewu oraz wpisać poprawne dane odbiorcy/odbiorczyni na Kubie.

 4. Na koniec zapłać za zamówienie, wybierając jedną z metod płatności. Akceptujemy karty kredytowe oraz przelewy bankowe.


Przekazy pieniężne na Kubę na kartę AIS
 • Fonmoney to najlepszy wybór, jeśli chodzi o wysyłanie pieniędzy na Kubę z zagranicy, w tym z Polski. Nasz serwis jest licencjonowaną przez brytyjski FCA instytucją finansową. Dzięki nam szybko i bezpiecznie prześlesz przelew na Kubę przez internet. W naszej ofercie znajdziesz pięć możliwości finansowego wsparcia Kubańczyków. Są to przekazy gotówkowe, przelewy na kartę debetową AIS, przelewy na konta bankowe, doładowanie telefonu Cubacel oraz doładowanie internetu Nauta.
 • Wybierając przelew na Kubę na kartę AIS za pośrednictwem Fonmoney, Twój odbiorca/Twoja odbiorczyni otrzyma pieniądze bezpośrednio, tj. bez konieczności odwiedzania jakiegokolwiek oddziału bankowego w celu przetworzenia transferu pieniędzy. Środki zostaną bezpośrednio przesłane na kartę debetową i zasilą ją w ciągu 72 godzin w dniach roboczych. Ponadto jeśli odbiorca/odbiorczyni nie ma jeszcze takiej karty, możesz na naszej stronie wybrać opcję utworzenia nowej karty, którą odbiorca/odbiorczyni odbierze osobiście na Kubie. Poniżej znajduje się lista wszystkich dostępnych lokalizacji Fincimex na całej wyspie. Wystawienie nowej karty AIS trwa w Hawanie 5-7 dni roboczych (UPDATE: od września 2020 czas oczekiwania na karty w Hawanie to 25 dni roboczych), natomiast w prowincjach 15-20 dni roboczych (UPDATE: od września 2020 czas oczekiwania na karty w prowincjach to 45 dni roboczych). Pamiętaj, że odbiorca/odbiorczyni musi mieć ukończone 16 lat.
 • Ta metoda wysyłania pieniędzy na Kubę jest bardzo korzystna, zarówno dla osoby, która wysyła pieniądze, jak i dla osoby, która je otrzymuje, ponieważ jest to sposób na szybkie, bezpieczne i pewne wysyłanie pieniędzy dla obu stron. Dodatkowo odbiorcy na Kubie nie są obciążani żadnymi kosztami. Opłatę za transfer uiszcza nadawca/nadawczyni przelewu. Transfery pieniężne w Fonmoney są całkowicie łatwe i przejrzyste. Na każdym kroku widzisz wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zamówienia. Jeśli chcesz wysłać dużą kwotę, poprosimy Cię o ważny dokument tożsamości, aby zweryfikować Twoje dane. Jest to porcedura wymagana przez ustawodawcę. Na szczęście wszystko przebiega szybko i sprawnie i jeśli Twoja tożsamość zostanie raz potwierdzona, będziesz mogła/mógł bez przeszkód wysyłać kolejne transfery.
 • Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tym, jak wykonać przekaz pieniężny na Kubę, możesz skontaktować się z nami, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
 • Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera po polsku, angielsku lub hiszpańsku. Dzięki niemu będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami i promocjami dotyczącymi przelewów na Kubę oraz doładowań Cubacel.
Lista biur FINCIMEX, w których można odebrać nową kartę AIS
Prowincja Adres
BARACOA Martí No. 356, Baracoa, Guantánamo
BAUTA Ave. 251 No. 13015, Bauta
CAMAGÜEY Gral Gómez 105 con Independencia y Maceo
CIEGO DE ÁVILA Calle Cuba con Honorato del Castillo y Maceo
CIENFUEGOS Calle 33 entre 56 y 58
GRANMA Ctra. Vía Santiago Edif. The News, Bayamo
GUANTÁNAMO Crombet entre Los Maceo and La Línea
GÜINES Calle 86 esq 45, Güines
HOLGUIN Frexes Esq. Calle Carbo
ISLA DE LA JUVENTUD Calle 39 e / 30 y 32. Altos del Servicupet. El parque
HABANA Ave. 3rd No. 408 e / 4 y 6, Playa
LAS TUNAS Ave. 1 de Mayo s / n Esq. A 45 La Victoria
MATANZAS Calzada de Esteban Esq. San Ambrosio, Pueblo Nuevo, Matanzas
MOA Ave. 1 de Mayo s / n Moa
PINAR DEL RÍO Luis Pérez Esq. Gerardo Medina s / n Pinar del Río
SANCTI SPÍRITUS Ave. de los Mártires s / n Esq. Circunvalante Olivos 1
SANTIAGO DE CUBA Felix Pena No. 565 e / Jose A. Saco y Aguilera
TRINIDAD Fausto Pelayo s / n, Servicentro Oro Negro, Trinidad, St.Spiritus
VARADERO 1st Street Ave. e / 15 and 16
VILLA CLARA Ctra. Ctral. Morata and / San Pedro and Virtudes

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.