Doładuj Movistar Peru

Wyślij saldo telefonu komórkowego do Movistar Peru w ciągu kilku minut
Nowość: Wyślij pieniądze do Peru! On pieniądze będą w Peru już za kilka minut.

Z Fonmoney możesz łatwo doładować telefony komórkowe Movistar z zagranicy. Niezależnie od tego, czy masz rodzinę czy przyjaciół w Peru, czy też jesteś za granicą, Fonmoney oferuje wygodne rozwiązanie. Odwiedź stronę internetową, wybierz żądaną kwotę doładowania Movistar i podaj numer telefonu Movistar. Płać bezpiecznie i szybko różnymi metodami płatności. Twój peruwiański telefon Movistar zostanie natychmiast doładowany, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie. Dzięki Fonmoney doładowanie telefonów Movistar z zagranicy jest bezstresowe i niezawodne.
Otrzymasz Zapłać
PEN USD
15 7
25 10
50 21
75 31
Jak doładować swój telefon Movistar w Peru
  • Aby rozpocząć swój pierwszy doładowanie telefonu Movistar Peru z nami, po prostu wprowadź numer telefonu Movistar Peru w formularzu.
  • Następnie możesz wybrać kwotę doładowania Movistar Peru, którą chcesz wysłać do Peru.
  • W przypadku płatności za doładowanie telefonu w Peru oferujemy różne opcje w Fonmoney, takie jak karta kredytowa, Paysafecard lub natychmiastowe przelewy bankowe za pomocą Sofort Banking.
  • Po dokonaniu płatności, doładowanie telefonu Movistar Peru zostanie natychmiast wysłane.
Movistar Peru
Movistar to znaczący dostawca usług telekomunikacyjnych w Ameryce Południowej, zwłaszcza w Peru. Dzięki rozległym sieciom, Movistar oferuje usługi telefonii komórkowej i internetu najwyższej jakości. Ich zaangażowanie w innowacje i jakość sprawiły, że są zaufanym wyborem dla milionów Peruwiańczyków. Movistar proponuje szeroki wachlarz usług, od internetu 4G po przystępne stawki za międzynarodowe połączenia. W Peru, Movistar wspiera także projekty społeczne mające na celu promowanie integracji cyfrowej i edukacji. Ta marka ma silny wpływ na krajobraz komunikacyjny w Ameryce Południowej i przyczynia się do połączenia regionu.
Doładuj telefony komórkowe w Peru z Polski za pomocą Fonmoney

Doładuj telefony komórkowe w Peru z Polski za pomocą Fonmoney
Jak krok po kroku doładować Movistar Peru?
Oto instrukcja wideo
Nowość: teraz możliwe jest wysyłanie pieniędzy do Peru z Polski za pomocą Fonmoney! Pieniądze będą w Peru za kilka minut. Dowiedz się więcej o możliwościach przesyłania pieniędzy do Peru.
Szybkie przelewy Polska - Peru
Twój przelew do Peru

Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100 EUR 0.99 EUR 0 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
100.99 EUR 392.37 PEN
Kurs wymiany
1 EUR = 3.9237 PEN
Usługa świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., regulowana przez Banco de España
Usługi Fonmoney dla Peru


Wyślij pieniądze do Peru


WYBRANY KRAJ
Peru Peru Zmień
Obecnie można wysyłać pieniądze tylko z Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Chile, Szwajcarii i Norwegii. Zapisz się do naszego newslettera, aby uzyskać najnowsze .
Wyślij pieniądze do Peru
Wyślij pieniądze na konto bankowe w Peru
Doładowanie telefonu
 
Wyślij pieniądze do Peru
Wyślij pieniądze na konto bankowe w Peru

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.