Fonmoney -

Top 5 prezentów na Dzień Kobiet

8 marca obchodzimy w Polsce i wielu innych krajach Dzień Kobiet. W tym dniu mężczyźni składają życzenia oraz ofiarują drobne podarunki swoim dziewczynom, żonom, matkom, córkom, babciom i koleżankom. Często jednak bywa tak, że przebywamy z dala od siebie i nie możemy osobiście wręczyć znajomym paniom przysłowiowego goździka. W związku z tym zestawiliśmy listę z propozycjami na ciekawy upominek, który bez problemu można wysłać przez internet.

  Nasza lista z 5 uniwersalnymi podarunkami na Dzień Kobiet:

1. Kwiaty - zawsze i na każdą okazję są idealnym prezentem. Skorzystaj z internetowej poczty kwiatowej i zaskocz obdarowaną osobę bukietem jej ulubionych kwiatów.

2. Personalizowane czekoladki - można np. ułożyć imię bliskiej osoby, dodać zdjęcie lub wiadomość i wybrać kolor pudełka. Wszystko wedle życzeń.

3. Doładowanie telefonu - zaskocz obdarowaną osobę nowymi środkami na koncie. Dzięki Fonmoney nie musisz się martwić, czy przesyłka nie zaginie po drodze. Doładowanie przebiega komfortowo, niezawodnie i zawsze dotrze na czas!

4. Perfumy - dla każdej osoby można znaleźć zapach, który ją zachwyci. Ponadto jest to prezent, który będzie cieszyć na dłużej.

5. Bon do spa - każda kobieta marzy o chwili relaksu dla ciała i odpoczynku dla umysłu

Okazanie serdeczności nie zawsze musi wiele kosztować, za to jest sympatycznym gestem i potrafi sprawić miłą niespodziankę obdarowanym osobom.

Fonmoney życzy wszystkim Paniom w dniu Ich święta wszelkiej pomyślności i radości!

tulpy

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.