Fonmoney -

Przelewy USD na Kubę - Transfer dolarów na Kubę

Fonmoney rozszerza swoją ofertę finansową na Kubę. Do przelewów w CUC dołączyły transfery dolarów (USD) z Europy na Kubę. Dzięki temu jeszcze masz jeszcze więcej możliwości, aby wesprzeć swoją kubańską rodzinę i znajomych.

Karty AIS USD

Najłatwiejszym sposobem na przesłanie dolarów na Kubę są karty AIS USD, które są dobrze znane z transakcji w CUC. Nowa karta AIS w USD jest również wystawiana przez Fincimex. Jej numer zaczyna się od cyfr 9560.

Jeśli osoba na Kubie ma już swoją kartę AIS USD, wtedy możesz od razu wysłać na nią pieniądze w Fonmoney. Środki będą dostępne na karcie w ciągu 3-72 godzin (w dni robocze).

Natomiast jeśli Twój odbiorca/odbirczyni nie posiada jeszcze karty AIS USD, możesz łatwo i wygodnie zamówić ją swojemu odbiorcy/odbiorczyni bez dodatkowych kosztów bezpośrednio na naszej stronie. Czas oczekiwania na kartę jest taki sam, jak w przypadku zwykłych kart AIS. Poinformujemy Cię e-mailowo, jak tylko nowa karta zostanie wystawiona i będzie czekała na odbiór. Przelewy dolarów na karty AIS w Fonmoney są proste i bezpieczne.

Jak wysłać dolary na Kubę?

Oprócz tradycyjnych kart AIS oferujemy jeszcze przelewy USD bezpośrednio na kubańskie konta bankowe. Jeśli osoba na Kubie jest właścicielem/właścicielką rachunku bankowego w walucie USD w bankach Banco Metropolitano i Banco Popular de Ahorro, to również bezproblemowo możesz wysłać pieniądze na jej konto przez nasz serwis. Wystarczy, że podczas nadawania transakcji zaznaczysz opcję "USD".

Sklepy dolarowe na Kubie

Możliwość wysyłania dolarów na Kubę jest bardzo ważna, ponieważ pozwala Kubańczykom i Kubankom nabywać produkty w nowo powstałych sklepach dolarowych na wyspie. W tych sklepach można kupić niezbędne produkty do codziennego użytku takie jak lodówki, zmywarki, klimatyzatory, telewizory i inne. Dozwolona jest jedynie płatność w USD. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o sklepach dolarowych, wejdź tutaj.

 

Dzięki Fonmoney masz możliwość wysyłki dolarów na Kubę na niesamowitych warunkach i z poczuciem bezpieczeństwa. Wszystko odbywa się przez internet. Nie musisz chodzić i szukać biur agentów po mieście. W każdej chwili możesz skontaktować się z naszym biurem obsługi. A w przypadku niedostarczenia transferu gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy.

 

Zobacz opcje wysyłki pieniędzy na Kubę