Fonmoney -

Przelewy do Polski - Klienci ufają nam!

 Przelewy zagraniczne do Polski wyślesz tutaj!

Przesyłanie pieniędzy do Polski z zagranicy w serwisie Fonmoney cieszy się dużą popularnością. Świadczą o tym nie tylko wiadomości od naszych zadowolonych Klientów, ale również recenzje na platformie Trustpilot. Najświeższa opinia pozostawiona przez uradowaną Klientkę brzmi: "Bez zbytniej biurokracji. Super. Po problemach z przelewem konkretnej sumy w PLN z mojego banku tu nie widać żadnych."

 

MTPLP_Trustpilot

Cieszymy się niezmiernie, że możemy obsługiwać naszych Klientów na najwyższym poziomie. Oczywistym jest również bezpieczeństwo środków, które powierzają nam Klienci. Fonmoney spełnia surowe wymagania brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego oraz posiada wszelkie licencje umożliwiające transakcje pieniężne i oferowanie usług finansowych.

Dzięki firmom takim jak Fonmoney przesyłanie pieniędzy do Polski stało się jeszcze prostsze i wygodniejsze. Przede wszystkim nie potrzebujemy już do tego placówki naszego banku. Transakcje pieniężne można wykonywać z każdego dogodnego miejsca, w którym mamy dostęp do Internetu. A poza Internetem potrzebujemy jedynie dostęp do bankowości internetowej lub kartę kredytową.

Jako że na rynku jest wiele firm oferujących usługi transferów pieniężnych, warto zwrócić uwagę nie tylko na wymagane zabezpieczenia danego serwisu, ale również na opłaty, które pobierają firmy za każdą transakcję. A w chwili obecnej mamy promocję i każdy przelew do Polski jest za darmo, bez żadnych ukrytych kosztów! (promocja zakończona)

Przelew do Polski w naszym serwisie można zlecić, płacąc kartą kredytową VISA lub MasterCard, za pomocą szybkiego przelewu SofortBanking lub zwykłego przelewu bankowego ze swojego banku. Obie metody są łatwe i wygodne w użyciu, a sama transakcja trwa tylko 1-2 dni robocze. Osoba zlecająca transfer będzie oczywiście na bieżąco przez nas informowana o statusie swojej transakcji. W razie pytań warto skorzystać z pomocy naszego Biura Obsługi Klienta, który kompetentnie i miło odpowie na każde zapytanie.

 Prześlij pieniądze na polskie konto złotówkowe!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.