Fonmoney -

Przelew zagraniczny do Niemiec z Polski

Przelewy zagraniczne PL-DE

Jak wysłać pieniądze do Niemiec z polskiego banku? Jak zrobić przelew do Niemiec tanio i po dobrym kursie? 

Przelewy międzynarodowe z Polski za granicę wciąż kojarzą się wielu osobom z wysokimi prowizjami bankowymi i niekorzystnym kursem wymiany. Niepotrzebnie! Fonmoney jako licencjonowana instytucja finansowa oferuje transfery pieniężne z Polski na niemieckie konta na jasnych i prostych zasadach i po doskonałym przeliczniku. Aby zlecić przelew do Niemiec w naszym serwisie, nie musisz mieć konta walutowego w banku. Wystarczy Twoje normalne konto złotówkowe. Cały proces nadania przelewu jest łatwy i przejrzysty. 

Do nadania przelewu w naszym serwisie potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska/nazwy swojego odbiorcy oraz numeru jego niemieckiego konta w postaci IBAN. Ponadto należy zarejestrować się w Fonmoney, podając swoje prawdziwe dane, co jest oczywiste. Jako metodę płatności akceptujemy karty kredytowe i zwykłe przelewy bankowe. Na koniec zamówienia otrzymasz od nas e-mail z informacjami potrzebnymi do wykonania przelewu. Twoją transakcję zrealizujemy od razu, jak tylko wpłata wpłynie na nasze konto, a Twój odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.

W niektórych przypadkach jest wymagana weryfikacja danych klienta. Wtedy zostaniesz poproszona/-y o załączenie aktualnego dokumentu tożsamości. Weryfikacja odbywa się jednorazowo. Zapewniamy, że wszystkie dane i dokumenty są ściśle tajne i służą wyłącznie w celach identyfikacyjnych.

Przelewy zagraniczne w Fonmoney to idealny sposób na wysyłanie pieniędzy nie tylko z Niemiec do Polski, ale też z Polski do Niemiec. Wszystko odbywa się bezpiecznie, wygodnie i na korzystnych warunkach. Poza tym gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta tutaj.

 

 Wyślij pieniądze do Niemiec z Polski

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.