Fonmoney -

Przelew zagraniczny do Niemiec z Polski

Przelewy zagraniczne PL-DE

Jak wysłać pieniądze do Niemiec z polskiego banku? Jak zrobić przelew do Niemiec tanio i po dobrym kursie? 

Przelewy międzynarodowe z Polski za granicę wciąż kojarzą się wielu osobom z wysokimi prowizjami bankowymi i niekorzystnym kursem wymiany. Niepotrzebnie! Fonmoney jako licencjonowana instytucja finansowa oferuje transfery pieniężne z Polski na niemieckie konta na jasnych i prostych zasadach i po doskonałym przeliczniku. Aby zlecić przelew do Niemiec w naszym serwisie, nie musisz mieć konta walutowego w banku. Wystarczy Twoje normalne konto złotówkowe. Cały proces nadania przelewu jest łatwy i przejrzysty. 

Do nadania przelewu w naszym serwisie potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska/nazwy swojego odbiorcy oraz numeru jego niemieckiego konta w postaci IBAN. Ponadto należy zarejestrować się w Fonmoney, podając swoje prawdziwe dane, co jest oczywiste. Jako metodę płatności akceptujemy karty kredytowe i zwykłe przelewy bankowe. Na koniec zamówienia otrzymasz od nas e-mail z informacjami potrzebnymi do wykonania przelewu. Twoją transakcję zrealizujemy od razu, jak tylko wpłata wpłynie na nasze konto, a Twój odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.

W niektórych przypadkach jest wymagana weryfikacja danych klienta. Wtedy zostaniesz poproszona/-y o załączenie aktualnego dokumentu tożsamości. Weryfikacja odbywa się jednorazowo. Zapewniamy, że wszystkie dane i dokumenty są ściśle tajne i służą wyłącznie w celach identyfikacyjnych.

Przelewy zagraniczne w Fonmoney to idealny sposób na wysyłanie pieniędzy nie tylko z Niemiec do Polski, ale też z Polski do Niemiec. Wszystko odbywa się bezpiecznie, wygodnie i na korzystnych warunkach. Poza tym gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta tutaj.

 

 Wyślij pieniądze do Niemiec z Polski