Fonmoney
Worldwide remittance and mobile top-up

Nasi Klienci ufają nam!

SZYBKIE I KORZYSTNE DOŁADOWANIA TELEFONÓW - KLIKNIJ TUTAJ

Fonmoney jest jednym z najlepszych i najtańszych serwisów umożliwiających doładowanie telefonów na kartę przez internet. Grono Klientów zadowolonych z naszych usług rośnie z miesiąca na miesiąc! Widzimy to m.in. po coraz większej liczbie niezależnych komentarzy na największej europejskiej platformie recenzentów Trustpilot. Obecnie wystawiliście nam ponad 200 szczerych opinii, które łącznie dają bardzo dobrą ocenę oraz maksymalną liczbę gwiazdek! Wasze wypowiedzi dają nam powody do dumy i zadowolenia, gdyż nie ma nic milszego niż słowa uznania i podziękowania od Was. Dzisiaj chcemy pochwalić się kolejnymi serdecznymi opiniami, które zostawiliście na Trustpilot:

* * * * *

Piotr K. chwali nas: "Używam serwisu fonmoney od ponad pol roku i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony:-) serwis godny polecenia i bardzo mila obsluga :-) a doladowanie bardzo szybko wplywa na numer telefonu piec gwiazdek dla serwisu."

* * * * *

Aneta S. krótko i konkretnie: "Polecam. Szybko i skutecznie. Nigdy się nie zawiodłam."

* * * * *

Malgosia pisze: "Dobre narzedzie do doladowania komorki poza granicami kraju. Naprawde fajnie, ze jest taki operator przez, ktorego mozna polska komorke zaladowac poza krajem."

* * * * *

Magda B. dodaje od siebie: "Szybko sprawnie bez rejestracji, goraco polecam."

* * * * *

K Bas również poleca: "Wszystko dziala jak powinno konto doladowane bez problemow polecam ta strone."

* * * * *

PL_Trustpilot_Variante_Blau

Dziękujemy Wam za zaufanie i dobre słowo! Zachęcamy także do wystawiania kolejnych recenzji i dzielenia się swoimi uwagami.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.