Fonmoney -

Nasi Klienci są najważniejsi!

WŁAŚNIE TUTAJ DOŁADUJESZ NAJWIĘKSZE POLSKIE SIECI KOMÓRKOWE

Opierając się o recenzje i opinie, które dostajemy w wiadomościach i na platformie Trustpilot, z przyjemnością stwierdzamy, że mamy całą rzeszę zadowolonych i wdzięcznych Klientów. Nasz Zespół składa się z kompetentych i miłych ludzi, którzy dokładają wszelkich starań, by szybko i sprawnie rozwiązać problemy naszych Klientów. Oferujemy wysoki poziom obsługi naszych Klientów i niezwłocznie reagujemy na każde zapytanie. Doradzamy, podpowiadamy, wyjaśniamy. Pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz gwarantujemy rzeczową odpowiedź w ciągu 12 godzin. Każdy może się z nami skontaktować, wypełniając formularz kontaktowy. Udzielamy kompleksowych informacji i służymy fachową pomocą tak długo, aż problem zostanie rozwiązany.

PL_Support484x252pxNatomiast wszyscy Klienci Fonmoney mają możliwość po nabyciu doładowania zostawić swoją opinię lub komentarz na największej platformie recenzentów w Europie Trustpilot, do czego serdecznie zachęcamy. Dziękujemy Wam za zaufanie, a także za wszystkie pomocne wskazówki i sugestie. To dla Was staramy się być najlepsi!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.