Fonmoney -

Marzec rekordowym miesiącem doładowań polskich telefonów na Fonmoney!

Chcielibyśmy podzielić się z naszymi Klientami i Przyjaciółmi radosnymi wiadomościami: w marcu odnotowaliśmy rekordową liczbę doładowań polskich telefonów. Jesteśmy dumni, że tak duża liczba osób obdarzyła zaufaniem nasz serwis. I zadowoleni, że możemy uszczęśliwić tylu rodaków, którzy zasilają nie tylko własne komórki, ale także uzupełniają środki na koncie swoich bliskich, żyjących w Polsce. Dzięki Waszym niezależnym opiniom oraz podziękowaniom, które tak często wypełniają naszą skrzynkę mailową, wiemy, że wykonujemy "kawał dobrej roboty". Jest nam niezmiernie miło, kiedy czytamy, że ktoś za pomocą Fonmoney szybko i sprawnie przesłał doładowanie telefonu jako prezent urodzinowy dla swojego brata czy syna, albo że ktoś inny sprawił niespodziankę swojej mamie czy siostrze, ot tak bez powodu.

Danke-494x252

Chcemy również podziękować wszystkim naszym Przyjaciołom, którzy wspierają nas na stronie Facebook Fonmoney Polska. Wasze zaangażowanie i komentarze dają nam mnóstwo satysfakcji i poczucie, że dobrze wykonujemy naszą pracę.

Dziękujemy także za wszelkie wskazówki i sugestie. Są one nierzadko bardzo pomocne. Dzięki nim możemy rozwijać się i ulepszać nasz serwis. Jeśli chcecie skontaktować się z nami, możecie uczynić to całodobowo przez ten formularz. Na wszelkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 12 godzin.

Chcemy w dalszym ciągu o każdej porze dnia i nocy ułatwiać kontakt między Polakami rozsianymi po całym świecie. Naszą ambicją jest także utrzymywanie ciągłego tempa wzrostu naszej marki. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały miesiąc marzec i mamy nadzieję, że coraz częściej będziemy mogli dzielić się z Wami tak miłymi nowinami.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.