Fonmoney -

Jak wysłać pieniądze z Polski do Anglii?

Przelewy zagraniczne PL UK

Wysyłanie pieniądzy do Wielkiej Brytanii w Fonmoney jest dużo łatwiejsze, korzystniejsze i wygodniejsze niż w tradycyjnych bankach. Aby przelać pieniądze w zwykłym banku, często specjalnie trzeba mieć konto walutowe albo trzeba uważać na wysokie opłaty i prowizje. Nierzadko również przelicznik PLN-GBP jest mało zadowalający. Dlatego serwis finansowy Fonmoney jest idealnym wyborem, jeśli chodzi o transfer złotówek do Anglii. Ty zlecasz przelew, a my zajmujemy się resztą i dostarczamy pieniądze Twojemu odbiorcy bez zbędnych formalności. 

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie i złożysz zamówienie tutaj. W odpowiednie pole należy podać kwotę, jaką chcesz wysłać do UK. W następnym kroku należy wpisać dane Twojego odbiorcy czyli nazwę lub imię i nazwisko oraz numer jego konta i kod banku. Na koniec następuje zapłata za transfer. Metodą płatności jest karta kredytowa lub łatwy i wszystkim dostępny przelew bankowy. Dostaniesz od nas wiadomość ze wszystkimi danymi potrzebnymi do przelewu. Jak tylko Twoje pieniądze wpłyną na nasze konto, przekażemy je od razu na konto odbiorcy w Anglii. 

Jeśli chcesz wysłać dużą kwotę lub będziesz robiła/robił przelewy często, jesteśmy zobowiązani poprosić Cię o Twoje dokumenty tożsamości, aby zweryfikować Twoje dane. Trwa to krótką chwilę i odbywa się jednorazowo. Fonmoney zapewnia bezpieczeństwo każdej transakcji i poufność wszystkich danych, które klienci nam udostępniają.

Cały proces składnia transakcji przebiega łatwo i przejrzyście, a nasz kurs PLN-GBP jest korzystniejszy od kursów oferowanych przez banki. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz napisać do nas tutaj.

 

 Zrób przelew do UK w Fonmoney!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.