Fonmoney -

Jak tanio przesłać pieniądze do Turcji?

Jak tanio przelać pieniądze do Turcji? Jak wysłać pieniądze do Turcji bez wysokich prowizji? Gdzie dostanę najlepszy kurs liry tureckiej?

Fonmoney oferuje dwa sposoby na przesyłanie pieniędzy do Turcji:

 

1. Przelewy pieniężne na konta bankowe 

Fonmoney jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o przesyłanie pieniędzy do Turcji. Chcesz wpłacić zaliczkę na urlop w Turcji? Chcesz opłacić rachunek w Turcji? Albo masz tam rodzinę i chcesz wesprzeć ich finansowo? To wszystko uczynisz bez problemu i nerwów w naszym serwisie. Wejdź na stronę o przelewach do Turcji i krok po kroku nadaj przelew. Najważniejsze jest, żebyś się zarejestrował/-a w Fonmoney, podając swoje prawdziwe dane. Do przesłania pieniędzy na konto bankowe w Turcji potrzebujemy również IBAN Twojego odbiorcy. Nie musisz przy tym wiedzieć, w jakim banku Twój odbiorca ma konto. Na koniec przejdziesz do zapłaty. Możesz użyć swojej karty kredytowej lub opłacić zamówienie zwykłym przelewem bankowym. Jak tylko otrzymamy Twoją zapłatę, zaczniemy realizować transakcję. Twoje pieniądze wpłyną na tureckie konto w ciągu 1-2 dni roboczych, a nawet często w ciągu paru godzin. 

Fonmoney gwarantuje zawsze aktualny kurs wymiany EUR-TRL oraz niską, uczciwą opłatę. Do tego zawsze zapewniamy 100% zwrotu środków, jeśli transakcja z jakiegoś powodu się nie powiedzie. Dzięki temu możesz być pewna/-y, że Twoje pieniądze są bezpieczne. Oczywiście będziemy Cię informować o przebiegu zamówienia, wysyłając e-maile na Twoją skrzynkę pocztową.

Fonmoney jest legalnym i licencjonowanym serwisem finansowym. Podlegamy ścisłym wymaganiom brytyjskiego urzędu FCA oraz spełniamy wszelkie międzynarodowe normy, jeśli chodzi o obrót środkami pieniężnymi. Przy wysyłaniu większych kwot jesteśmy zobligowani zweryfikować Twoje dane. W tym celu poprosimy Cię o dokument tożsamości. Taka weryfikacja odbywa się raz. Dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów. Są one traktowane poufnie i nie są przekazywane osobom/firmom trzecim.

 

 

  Wyślij pieniądze do Turcji

 

 

2. Doładowania tureckich telefonów na kartę

Chcesz wysłać doładowanie na turecki telefon z Polski lub z innego kraju? Nie ma problemu! W Fonmoney doładujesz numery następujących tureckich sieci:

Zasilenie każdego telefonu odbywa się bardzo szybko i sprawnie. Nie musisz mieć konta w Fonmoney, aby wysłać doładowanie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę doładowań, wpiszesz turecki numer telefonu na kartę oraz zaznaczysz kwotę doładowania. Na koniec przejdź do płatności. Z Polski zapłacisz kartą paysafecard, a z innych państw dostępne są również karty kredytowe i przelew przez Sofort. Od razu po zapłacie doładowanie zostaje wysłane. Dlatego jest bardzo ważne, abyś sprawdził/-a, czy wpisany numer na kartę jest prawidłowy.

  

 Doładuj turecki telefon online

 

Flag_Turkey

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.