Fonmoney -

Jak doładować konto Orange bez polskiej karty kredytowej?

 Tutaj doładujesz konto Orange, płacąc zagraniczną kartą kredytową

jak doladowac orange bez pl kk

Takie pytanie nierzadko zadają sobie Polacy, którzy chcą doładować polską komórkę Orange z zagranicy. Ważne jest również dla nich, żeby cały proces przebiegł szybko i nieskomplikowanie. I takim rozwiązaniem jest właśnie serwis Fonmoney. Fonmoney umożliwia niezwykle proste, wygodne i bezpieczne zasilenie polskich telefonów z zagranicy. Co istotne, do wykonania płatności nie wymagamy polskich kart kredytowych. Akceptujemy zagraniczne karty VISA i MasterCard. Każdy może zapłacić u nas np. niemiecką, angielską, holenderską czy francuską kartą kredytową. Jest to ogromne ułatwienie dla milionów Polaków (i nie tylko) przebywających poza Polską, którzy nie posiadają konta w polskim banku ani polskich kart płatniczych.

W Fonmoney możesz wysyłać doładowania Orange nie tylko sobie, ale również innym osobom. Cały proces przebiega bardzo szybko i sprawnie. Wystarczy podać numer telefonu, który ma zostać zasilony, wybrać kwotę doładowania i zapłacić za transakcję. I to wszystko!

Dodatkowe zalety Fonmoney:

- u nas nie trzeba się rejestrować ani podawać żadnych danych!

- możliwość wyboru waluty, w której chce się zapłacić za doładowanie

- po pomyślnej zapłacie telefon zostaje bezzwłocznie doładowany, nie trzeba czekać na kody i potwierdzenia

- bez ukrytych opłat transakcyjnych - użytkownik widzi od razu pełną kwotę do zapłaty bez obawy, że pod koniec zostanie doliczona dodatkowa prowizja

- 100% bezpiecznie i wygodnie

- usługa dostępna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Nie ma lepszej możliwości doładowania konta w Orange z zagranicy niż serwis Fonmoney!

  

 Doładuj telefon w Orange, płacąc zagraniczną kartą kredytową