Fonmoney -

Fonmoney nie pobiera opłat za transakcje!

ABY SZYBKO DOŁADOWAĆ POLSKI TELEFON, KLIKNIJ TUTAJ

PL_Kein_TG484x252px

Doładowanie polskiego telefonu w serwisie Fonmoney ma same zalety. Jednym z największych walorów Fonmoney jest brak opłat transakcyjnych bądź manipulacyjnych pobieranych przy każdej transakcji. W przeciwieństwie do innych serwisów nie umieszczamy małymi literkami żadnych zapisów o dodatkowych opłatach w regulaminie, o których użytkownik dowiaduje się na koniec przy płaceniu. Warto jeszcze dodać, że opłaty transakcyjne nierzadko stanowią nawet 20-25% całej kwoty. U nas tego nie ma!

Kolejną niepodważalną zaletą Fonmoney jest szybkość i anonimowość. U nas nie musisz się rejestrować, czyli podawać swoich danych np. imienia, nazwiska i e-maila. Dzięki temu nie musisz pamiętać kolejnego hasła, które byłoby wymagane przy następnej wizycie w naszym sklepie.

Ponadto nie musisz posiadać karty płatniczej wydanej przez polski bank, ponieważ jako jedni z nielicznych akceptujemy zagraniczne karty kredytowe jako formę płatności.

Fonmoney jest zaufanym i wiarygodnym serwisem, o czym świadczą nasi zadowoleni Klienci. To Wy i Wasze rzetelne opinie, np. na Trustpilot, jesteście naszą najlepszą wizytówką!