Fonmoney -

Dzień Matki: 5 pomysłów na ciekawy prezent

TUTAJ DOŁADUJESZ NAJPOPULARNIEJSZE POLSKIE SIECI KOMÓRKOWE

26 maja świętujemy jeden z najpiękniejszych dni w roku: Dzień Matki. Szczęśliwy ten, kto mieszka blisko swoich rodziców i ma możliwość osobistego złożenia życzeń swojej mamie. Jednakże mnóstwo osób mieszka daleko od siebie, często w innych krajach, wobec czego odwiedziny nie są w tym dniu możliwe. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa telefoniczna i/lub wysłanie upominku pocztą, który uprzednio możemy zamówić przez internet. W związku ze zbliżającym się Dniem Matki zebraliśmy kilka propozycji prezentów. Oto one:

  1. Kwiaty - najpopularniejszy podarek, który zawsze cieszy oko. Bardzo wygodne są internetowe poczty kwiatowe, które dostarczą zamówienie na czas. Do bukietu można dołączyć liścik z wiadomością.
  2. Słodki upominek - czyli czekoladki, pralinki lub inne słodkości. Można kupić gotowe, ułożyć dedykację ze słodkich części, a nawet dołączyć swoje zdjęcie.
  3. Doładowanie telefonu - dociera zawsze na czas i zapewne sprawi niejednej mamie niespodziankę.
  4. Kartka z życzeniami - słowa płynące prosto z serca, do których można zawsze wrócić. Miła pamiątka na długie lata.
  5. Bon podarunkowy - na zakupy, do spa, kosmetyczki, na kurs tańca.

Oprócz upominków rzeczowych pamiętajmy także o rozmowie telefonicznej z mamą. Ona z pewnością niecierpliwie czeka na życzenia oraz na to, by usłyszeć nasz głos. Wszyscy użytkownicy telefonów na kartę łatwo i szybko zasilą swoje konto w Fonmoney. Doładowanie przebiega niesamowicie prosto, bez zbędnych formalności i bez płacenia złotówkami. 

A wszystkim Mamom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta!

rozee

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.