Fonmoney -

Doładuj telefon NJU MOBILE w Fonmoney!

➜ Klikając tutaj, doładujesz konto nju mobile

Fonmoney to prężnie działający serwis internetowy, za pośrednictwem którego możliwe jest wysyłanie doładowań na polskie telefony na kartę z zagranicy. Szybko, bezpiecznie, całą dobę i bez wychodzenia z domu. Oferujemy doładowania następujących operatorów: Plus, Play, Heyah, T-Mobile oraz Orange. Dodatkowo można zasilić telefon w sieci nju mobile, która jest marką należącą do Orange.

Aby doładować komórkę nju mobile w Fonmoney (tutaj), wystarczą trzy szybkie kroki. W pierwszym kroku należy wpisać numer telefonu, który ma zostać doładowany. Drugi krok to wybór kwoty, jaką chcemy zasilić telefon. I ostatni etap to wybór metody płatności oraz zapłata za transakcję. Akceptujemy następujące sposoby płacenia: szybki przelew Sofort Banking, paysafecard oraz karty kredytowe VISA i MasterCard. Co więcej, w naszym serwisie możliwe jest płacenie zagraniczną kartą kredytową, co jest ogromnym ułatwieniem dla tysięcy Polaków mieszkających poza Polską, a nie mających polskich kart płatniczych.

Kolejną ogromną zaletą Fonmoney jest możliwość wyboru waluty, w której chcemy zapłacić za transakcję. Oferujemy cztery waluty: euro, funt brytyjski, korony szwedzkie i korony norweskie.

Cały proces doładowania komórki przebiega niezwykle sprawnie i wygodnie, gdyż nie wymagamy rejestracji w naszym serwisie.

Zapraszamy!

nju mobile

 

 ➜ Doładuj njumobile online tutaj!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.