Fonmoney -

Doładowanie telefonu na kartę z Holandii

KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY DOŁADOWAĆ POLSKI TELEFON Z HOLANDII Od dzisiaj doładowanie polskiego telefonu na kartę jest o wiele prostsze. Z serwisem Fonmoney doładujesz swój własny telefon lub telefon wybranej osoby mieszkającej w Polsce bez obowiązku rejestrowania się w serwisie. Zapłacić możesz w euro lub inną odpowiadającą Ci walutą, bez zbędnego przeliczania na złotówki.

holand

Ideą serwisu Fonmoney jest umożliwienie doładowania polskich telefonów na kartę z zagranicy, m.in. z Holandii, przy czym przeprowadzenie transakcji trwa kilka minut. W razie pytań prosimy kontaktować się z serwisem, wysyłając wiadomość przez nasz formularz kontaktowy. Zapraszamy też na naszą stronę na Facebooku.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.