Fonmoney -

Doładowanie polskiego telefonu na urlopie

KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY DOŁADOWAĆ POLSKI TELEFON NA KARTĘ

Zbliżają się wakacje, a co za tym idzie urlopy i wyjazdy na zasłużony odpoczynek. Wielu Polaków już dawno wykupiło wczasy w ciepłych krajach. Uwielbiamy latać do Egiptu, Turcji, Grecji, Chorwacji czy Hiszpanii. Dużą popularnością cieszą się także bardziej egzotyczne i oddalone kierunki np.: Kuba, Tajlandia, Dominikana czy Sri Lanka. Natomiast spora część naszych rodaków mieszkających za granicą jako miejsce do odpoczynku wybiera... Polskę. Lato jest świetnym czasem na dłuższe odwiedziny u rodziny. Przy okazji możemy też spędzić parę dni nad polskim morzem, na Mazurach lub w górach. Mamy to szczęście, że nasza ojczyzna jest bardzo zróżnicowana pod kątem ukształtowania terenu, dzięki czemu nie brak u nas pięknych, piaszczystych plaż nad morzem, czystych jezior oraz szlaków do wędrowania po szczytach gór.

[caption id="attachment_717" align="alignleft" width="300"]wichura zdj. arch. Fonmoney[/caption]

Jadąc do Polski bardzo często zmieniamy zagraniczne karty sim na polskie. Jednak w ferworze wakacyjnych przygotowań łatwo zapomnieć o doładowaniu naszego polskiego telefonu. Dzięki Fonmoney nie musicie się o to martwić! W naszym serwisie wykupienie doładowania jest możliwe 24 godziny na dobę. Nawet czekając na lotnisku na odprawę lub podczas postoju możecie szybko i prosto uzupełnić środki na koncie. Wystarczy tylko, że macie dostęp do internetu oraz kartę kredytową. Pamiętajcie, że będąc już na urlopie także łatwo i wygodnie zasilicie swoją komórkę przez internet. Nie musicie specjalnie po doładowanie chodzić do kiosku czy sklepu oraz pamiętać o drobnych, żeby zapłacić. W Fonmoney zawsze możesz użyć zagranicznej karty kredytowej i zapłacić w funtach, euro czy koronach norweskich i szwedzkich. A co najważniejsze, u nas nie ma żadnych dodatkowych opłat manipulacyjnych. Od razu widzisz, ile płacisz.

[caption id="attachment_718" align="alignright" width="258"]zdj. arch. Fonmoney zdj. arch. Fonmoney[/caption]

Walizki spakowane, kwiaty podlane, konto w telefonie doładowane, wszystko dopięte na ostatni guzik. Zatem, jak to mówi stare polskie przysłowie: komu w drogę, temu czas! Fonmoney życzy swoim Klientom spokojnego i udanego wypoczynku oraz słonecznej pogody!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.