Fonmoney -

Doładowanie konta przez internet

Obecnie na rynku jest wiele stron internetowych, które umożliwiają uzupełnienie konta przez internet. Dwie opcje wymienione poniżej pozwalają na doładowanie konta telefonu na kartę zarówno w kraju jak i za granicą.

Poniżej znajduje się opis dwóch serwisów specjalizujących się przede wszystkim w doładowaniach telefonów za granicą. Analizując ofertę zawsze można znaleźć jakieś wady. Warto jednak zwrócić uwagę, który z serwisów daje nam więcej możliwości.

Pierwszy serwis godny polecenia to Fonmoney, króry oferuje bardzo korzystne doładowania konta przez internet. Portal został niedawno aktywowany, jednak już dzisiaj można za jego pośrednictwemdoładować konto telefonu w wielu krajach m.in. w Polsce, Rumunii, Filipinach czy też w Indiach. Ze strony internetowej Fonmoney można wywnioskować, że serwis przykłada dużą wagę do potrzeb użytkownika, ponieważ strona został przetłumaczona na różne języki (w tym także polski), aby każdemu ułatwić zdobywanie informacji i realizację transakcji. Strona jest przejrzysta, dlatego też samo doładowanie, nawet dla początkujących, nie stanowi większego problemu. Za skorzystanie z serwisu Fonmoney zapłacimy nie więcej niż 10% od kwoty doładowania. Inne serwisy kasują nawet do 40% za taką samą transakcję. Z Fonmoney dodatkowo po zalogowaniu się na Facebooku, otrzymać można darmowe 8 PLN lub więcej w bonusie. Zapłata za zrealizowaną usługę możliwa jest za pomocą karty Paysafecard, karty kredytowej lub też za pośrednictwem Sofortüberweisung. Ostatnia forma płatności jest związana z posiadaniem konta bankowego, natomiast Sofortüberweisung przesyła pieniądze za usługę.

Innym serwisem zajmującym się doładowaniami przez internet jest Ezetop. Serwis istnieje na rynku już kilka lat a sama strona internetowa jest bardzo prosta w obsłudze, treść dostępna jest w 4 językach. Za usługę doładowania konta na serwisie Ezetop opłaty wynoszą pomiędzy 25% i 45%. Jednak aby dostać się do środka należy się wcześniej zarejestrowa, aby doładowanie konta było wogóle możliwe. Na tej stronie możliwe jest skorzystanie z promocji: im większą kwotą doładowywujesz konto tym mniej płacisz za transakcję.

Podsumowując wady i zalety tych dwóch serwisów, możemy łatwo zdecydować, które sklep internetowy warto wybrać. Warto samemu jeszcze raz prześledzić dostępne serwisy, zanim zdecydujesz się na doładowanie przez internet konta z zagranicy.