Fonmoney -

Wyślij gotówkę w USD na Kubę za pośrednictwem Fonmoney Cuba.


Nasza nowa usługa: Przelew gotówki na Kubę

Wysyłaj gotówkę na Kubę z Fonmoney: bezpiecznie, szybko i bez opłat! Jesteśmy zachwyceni, że możemy przekazać wspaniałą wiadomość: z Fonmoney możesz teraz wysyłać gotówkę bezpośrednio na Kubę! Ta nowa usługa pozwala na udzielanie wsparcia finansowego swoim bliskim na Kubie w sposób bezpieczny, szybki i bez opłat. Nasza nowa usługa: Przelew gotówki na Kubę Fonmoney teraz oferuje możliwość wysyłania gotówki bezpośrednio na Kubę. Pieniądze zostaną dostarczone osobiście przez naszego zaufanego partnera lokalnie do odbiorcy. To zapewnia, że Twoje przelewy dotrą bezpiecznie i niezawodnie. Proces jest niezwykle prosty:
  1. Zarejestruj się: Utwórz konto użytkownika w Fonmoney.
  2. Wybierz kwotę: Wybierz kwotę, którą chcesz wysłać.
  3. Zapłać: Sfinalizuj transakcję przelewem bankowym, Klarna Sofortüberweisung lub kartą kredytową.
  4. Przelew: Po otrzymaniu płatności, przelew zostanie natychmiast przetworzony, a pieniądze zostaną dostarczone do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych.
  5. Ta nowa usługa jest obecnie dostępna dla odbiorców w Hawanie. Pracujemy nad rozszerzeniem tej usługi na inne regiony Kuby. Bądź na bieżąco, subskrybując nasz newsletter, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje.

Chcesz skorzystać z tej nowej usługi? Wysyłaj gotówkę na Kubę już teraz i wspieraj swoich bliskich bezpośrednio i bez zwłoki!

Wyślij gotówkę na Kubę teraz