Fonmoney -

Wiosenna promocja w Fonmoney. Zaoszczędź aż 2euro.

Serwis Fonmoney wystartował z nową promocją. Teraz jeszcze korzystniej zasilisz polski telefon z zagranicy i jednocześnie otrzymasz dostęp do wielu przydatnych funkcji. Wystarczy, że przed doładowaniem telefonu na kartę zalogujesz się na naszej stronie. Zrobisz to, klikając na przycisk „Logowanie”, który znajduje się na górze strony. Przy pierwszym doładowaniu otrzymasz rabat w wysokości aż 2 euro. Ponadto dzięki rejestracji zyskujesz wiele dodatkowych korzyści:

- otrzymasz szczegółowy wgląd do historii doładowań oraz możliwość sprawdzenia statusu wykonanych transakcji;

- zaoszczędzisz czas przy kolejnych doładowaniach dzięki zapisaniu doładowanych numerów telefonów w historii zamówień;

- otrzymasz szybszą pomoc od naszego Zespołu w razie ewentualnych pytań;

- nie ominą Cię najświeższe aktualności o najnowszych promocjach i zniżkach;

wiosenna-promocja-fonmoney

O Fonmoney

Warto skorzystać z wiosennej promocji i przekonać się samemu. Dzięki Fonmoney Klienci mogą doładować swoje własne konto lub innych osób, np. rodziny czy przyjaciół. Głównymi operatorami sieci komórkowych w Polsce są Orange, Play, Pus, T-Mobile (Tak-Tak) i Heyah. Wszystkie te sieci można doładować z serwisem Fonmoney. Dodatkowo Fonmoney umożliwia wygodne płacenie w euro, funtach oraz koronach norweskich.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.