Fonmoney -

Stan konta w Orange

Z serwisem Fonmoney doładujesz telefony komórkowe różnych operatorów sieci. Jedną z najczęściej preferowanych sieci komórkowych w Polsce jest Orange.

W zależności od kwoty, jaką doładujesz swoje konto z karty Orange, okres wykonywania i odbierania połączeń będzie zgodny z poniższą tabelką:

kwota doładowania 5 zł 10 zł* 25 zł 40 zł 50 zł 100 +10 zł 200 +30 zł*
czas na wykonywanie połączeń 2 dni 5 dni 1 m-c 40 dni 3 m-ce 5 m-cy 10 m-cy
czas na odbieranie połączeń 7 dni 10 dni 6 m-cy 12 m-cy 12 m-cy 12 m-cy 12 m-cy

* dostępne tylko w formie doładowań elektronicznych (terminale, Internet, bankomaty)

Jeżeli przed upływem terminu ważności konta na odbieranie połączeń przychodzących nie doładujesz swojego konta, Twój numer telefonu oraz karta SIM zostaną wyłączone.

Sieć komórkowa Orange Polska dla swoich klientów na kartę oferuje usługę „Wydłużenie konta o rok”. Wystarczy, że wyślesz SMS o treści START pod numer 8002, a ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMS-a.

Wysłanie SMS o treści START po tym terminie wydłuża ważność konta na połączenia wychodzące o rok od dnia wysłania SMS-a. Jeżeli jesteś w Orange na Kartę 93 lub więcej dni, każdorazowa aktywacja usługi jest bezpłatna. W przeciwnym wypadku koszt wynosi 3 zł.

Natomiast, aby sprawdzić stan konta mamy dwie możliwości:
  • poprzez krótki kod *124*# [zadzwoń]
  • dzwoniąc pod numer *500 (koszt zgodny z obowiązującym cennikiem) lub
  • logując się na stronie www.orange.pl

Także doładowując telefon komórkowy z Fonmoney możesz przedłużyć ważność konta o rok, a środki na koncie sprawdzisz stosując jeden z powyższych podpunktów.

 

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.