Fonmoney -

Przesyłka produktów (combos) na Kubę

Fonmoney nieustannie pracuje nad rozszerzaniem swojej oferty usług na Kubę. Chcemy z radością ogłosić, że do naszej kubańskiej listy dołączył nowy produkt: wysyłanie artykułów pierwszej potrzeby (tzw. combos) w najbezpieczniejszy i możliwie najszybszy sposób.

Nasza firma współpracuje z najlepszymi dostawcami na Kubie. Chcemy umożliwić ci łatwe i bezproblemowe wysłanie najpilniejszych artykułów do twoich bliskich. Zamówiony zestaw dociera do odbiorcy/odbiorczyni w ciągu 1-3 dni roboczych (bez świąt i weekendów).

Combos są to różne pakiety podstawowych produktów spożywczych, medycznych, higienicznych i kosmetycznych, a także mieszanych. W tej chwili oferujemy ich cztery rodzaje. Pakiety spożywcze czy z lekami są bardzo pożądane na Kubie. Wysyłając pakiet spożywczy, twój odbiorca/odbiorczyni otrzyma np. mięso, ryż, mleko w proszku, jajka, kawa, żelatyna, fasola, olej. W skład zestawu medycznego wchodzą m.in. witaminy, środki, przeciwbólowe, plastry, płyny do dezynfekcji, wapń, aspiryna. Dzięki temu domowa apteczka pierwszej pomocy zostanie zaopatrzona. Z kolei pakiet higieniczny zawiera m.in. pastę do zębów, mydło, gąbkę do mycia, detergenty w proszku lub płynie. Możesz również wybrać zestaw mieszany, który składa się z niektórych produktów wyżej wymienionych.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wysyłki produktów (combos) na Kubę, napisz do nas e-mail na adres [email protected]. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.