Fonmoney -

Nju.mobile

Telekomunikacja Polska uruchomiła nową, tanią sieć komórkową NJU.mobile. Jej oferta ma być najtańszą w kraju. Nowa marka skierowana jest dla osób w przedziale wiekowym 16-36, którze poszukują najkorzystniejszej oferty dla swoich potrzeb.

NJU.mobile posiada w swojej ofercie zarówno taryfy na kartę jak i postpaid, jednak można wybierać między umową krótkoterminową lub na czas nieokreślony.

W NJU.mobile za 153 min zapłacicie 29zł, a za 100 SMSów/48 MMSów będzie kolejne 9zł, czyli razem 38zł. Formula M za 29zł daje 400 minut i 143 SMSy/MMSy, więc za to samo jest taniej.  Jest wiele plusów i minusów, najlepiej policzyć ile minut SMSów/MMSów, MB zużywamy średnio miesięcznie i na tej podstawie wyjdzie, co pasuje najlepiej i w jakich sytuacjach.

NJU.mobile opublikował film, w którym opisuje w dowcipny sposób co nowa marka oferuje.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.