Fonmoney -

Jak doładować telefon na kartę: tradycyjnie czy elektronicznie?

Środki na koncie się już kończą? A może kończy się już ważność konta?

Warto więc zastanowić się nad najwygodniejszym sposobem doładowania. W tym i kilku następnych postach poznasz ze szczegółami kilka sposobów. Każdy wybierze najwygodniejszy dla siebie.

Doładowanie za pomocą karty zdrapki

Na początek ten tradycyjny sposób doładowania czyli karta zdrapka. Stosunkowo prosty ale i czasochłonny sposób. Najpierw kupujemy kartę, zdrapujemy warstwę ochronną. Po wpisaniu kilkunastocyfrowego kodu nasze konto jest doładowane. Plusem jest fakt, że nie musisz posiadać konta bankowego czy też karty kredytowej, wystarczy gotówka, którą zapłacisz za kartę. Jako minus możemy tu podać, że nie każdy o każdej porze dnia i nocy ma dostęp do punktu sprzedaży kart.Oczywiście może się też zdarzyć, że nie mamy dostępu do internetu, a dostępność kart zdrapek w sklepach i kioskach jest bardzo duża.

Doładowanie przez internet

Przy wyborze drugiej formy doładowania na zasilenie konta możemy zdecydować się 24h na dobę, dodać oczywiście należy, że potrzebny do tego jest dostęp do internetu.  Prosto, szybko, bez zdrapywania, odpowiednie dla osób zabieganych lub znajdujących się za granicą i chcieliby doładować swoje lub czyjeś konto. Jest to szybki i łatwy sposób na doładowanie konta w każdym miejscu i czasie. Jest wiele stron internetowych zajmujących się doładowaniem konta przez internet. Zrówno bezpośrednio u danego operatora sieci, jak i na innych serwisach doładujesz konto. Jedynym warunkiem do spełnienia jest posiadanie konta bankowego lub karty kredytowej.W gorszej sytuacji znajdują się osoby, które przebywają za granicą, ponieważ rzadko kiedy taka osoba posiada polskie konto bankowe. Chyba że zamiast potrzebnych nam rzeczy zapakujemy do walizki zapasowe karty zdrapki i wrazie potrzeby będziemy z nich korzystać.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.