Fonmoney -

Facebook i Fonmoney

Wszystkich korzystających z portalu Facebook zapraszamy do dołączenia i polubienia strony Fonmoney Polska. Została utworzona również grupa do której bardzo serdecznie zapraszamy! Będziemy wdzięczni za udostepnienia informacji o grupie Fonmoney Polska na Waszych tablicach oraz wszystkie polecenia wśród znajomych.

Dbałość o klienta jest dla każdej firmy jednym z kluczowych celów. W ostatnich miesiącach popularne stało się zakładanie konta na Facebooku, także przez firmy, gdzie wyświetlają swoje produkty oraz prowadzą dialog ze swoimi klientami.

Wszyscy operatorzy telefonii komórkowej posiadają swoją stronę na Facebooku, gdzie informują o nowych planach taryfowych, kartach telefonicznych, premiach oraz aktualnościach w świecie telefonii komórkowych.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.