Fonmoney -

Doładuj ukraińską komórkę na kartę przez internet!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOŁADOWAĆ UKRAIŃSKĄ KOMÓRKĘ Z ZAGRANICY

Fonmoney to popularny serwis internetowy umożliwiający szybkie, wygodne i korzystne doładowanie ukraińskich telefonów na kartę. W naszym sklepie można nabyć doładowania następujących sieci: Kyivstar, Beeline, Life:), MTC, Utel.

Przesyłanie środków na konto sobie lub komuś innemu jeszcze nigdy nie było tak proste i niezawodne. Wystarczy wejść na naszą stronę tutaj i wykonać 3 szybkie kroki:

1. Podać numer telefonu.

2. Wybrać kwotę doładowania.

3. Dokonać zapłaty.

I to wszystko! W Fonmoney wykupienie doładowania odbywa się anonimowo i bez rejestracji, dzięki czemu Klienci nie muszą podawać swoich danych, np. imienia, nazwiska, e-maila, ani zapamiętywać dodatkowych haseł i loginów. Ponadto w naszym serwisie nie mamy żadnych ukrytych opłat, wszystko jest transparentne, tak że Klient zawsze wie, ile będzie musiał zapłacić i nie zostanie na końcu niemiło zaskoczony.

Dodatkową zaletą Fonmoney jest możliwość wyboru waluty, w której Klient chce zapłacić za doładowanie. Do wyboru proponujemy: euro, funt brytyjski, korony norweskie i korony szwedzkie. Poza tym oferujemy uznane i dogodne metody płacenia za transakcje. Są to karta kredytowa VISA lub MasterCard, Paysafecard i szybki przelew za pośrednictwem SofortÜberweisung.

Zapraszamy też na ukraińską stronę Fonmoney na Facebooku!

 

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.