Fonmoney -

Czy Fonmoney jest bezpiecznym i wiarygodnym serwisem?

 Tutaj uzupełnisz konto telefonu bezpiecznie i niezawodnie

  

Czy Fonmoney jest bezpiecznym i godnym zaufania serwisem? Czy wysyłał ktoś pieniądze w Fonmoney? Czy mogę być pewny, że moje dane i pieniądze będą bezpieczne, kiedy zrobię przelew lub doładuję konto? Czy mój przelew jest bezpieczny? Jak się skontaktować z serwisem, kiedy będę miał pytanie? Czy korzystał już ktoś z Fonmoney? Opinie o Fonmoney?

   

Te i inne pytania mogą zadawać sobie osoby, które trafiają na naszą stronę, szukając bezpiecznego i rzetelnego serwisu, za pomocą którego będą mogli wysłać pieniądze. Jest to całkiem normalne, że chcemy być pewni, że usługi i informacje zamieszczone na stronie są prawdziwe i wiarygodne, a sama strona chroni dane osobowe użytkowników i zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Tym artykułem chcemy rozwiać wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące pytania.

 

Jak poznać, czy strona internetowa Fonmoney jest bezpieczna?

Ponieważ Fonmoney oferuje w internecie usługi, które wymagają od użytkowników podawania danych osobowych, dostępu do kart kredytowych czy konta bankowego, zapewnienie bezpieczeństwa potencjalnym klientom jest naszym priorytetem i obowiązkiem. Najważniejszym kryterium jest zabezpieczenie naszej strony za pomocą certyfikatu SSL. Przed nazwą strony stoi wtedy zielona kłódka i zielone litrerki HTTPS. Oznacza to, że komunikacja między użytkownikiem a serwerem jest szyfrowana, aby zabezpieczyć przesyłane dane (np. imię, nazwisko, e-mail,numer karty kredytowej itp.) przed przechwytaniem i dostaniem się w niepowołane ręce.

   

zielon

   

Czy Fonmoney posiada regulamin sprzedaży?

Każdy sklep internetowy powinien mieć taką zakładkę na swojej stronie. Muszą być tam opisane wszelkie warunki sprzedaży i wykonania danej usługi. Na naszej stronie ta zakładka nazywa się "Warunki regulaminu" i znajduje się na dole strony. 

 

Gdzie znajdę informacje prawne o właścicielu serwisu?

Na każdej stronie internetowej, która jest prowadzona przez legalny i wiarygodny serwis, można bez problemu znaleźć informacje o firmie takie jak pełną nazwę, adres siedziby, REGON, aktualne licencje (w przypadku Fonmoney licencje na prowadzenie działalności finansowej) itd. Te dane znajdują się na dole naszej stronie z zakładce "Dane firmy".

  

awrun

       

Czy i jaką licencję na prowadzenie działalności finansowej posiada Fonmoney?

Transpaygo Ltd. jako instytucja finansowa podlega regulacjom brytyjskiego Urzędu ds. Postępowania Finansowego FCA (Financial Conduct Authority) i jest przez niego licencjonowana. Numer licencji FCA, którą posiada Transpaygo ze swoją marką Fonmoney to 722528. Licencja ta zezwala na prowadzenie działalności finansowej w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) i oznacza, że Transpaygo spełnia wszystkie rygorystyczne normy w całym EOG.

Czy moje pieniądze są bezpieczne?

Oczywiście! Fonmoney jest regulowany przez Urząd FCA i musi spełniać surowe wymagania norm, dotyczących prowadzenia działalności finansowej, w tym te, odnoszące się do bezpieczeństwa transakcji.

Czy Fonmoney oferuje bezpieczne metody płatności za transakcje?

Fonmoney oferuje następujące sposoby płatności, jeżeli chodzi o przelewy pieniężne: płatność kartą VISA lub Mastercard oraz szybkie przelewy przez Sofort Banking (Sofortüberweisung). W przypadku doładowań telefonów dochodzi do tego jeszcze zapłata kartą Paysafecard.

Płatność za transakcje kartami kredytowymi VISA i Mastercard jest bezpieczna i uznawana na całym świecie. Pod koniec zamówienia klient zostaje przekierowany na stronę niezależną od naszego serwisu, która należy do zewnęrznej platformy - Adyen - specjalizującej się zarządzaniem bezpiecznymi płatnościami w internecie.

W przypadku płacenia za pomocą Sofort Banking klienci są przekierowywani na stronę swojego banku. Wszystkie banki muszą oferować bezpieczną bankowość internetową.

  

beyah

   

Czy Fonmoney jest aktywne w mediach społecznościowych?

W ostatniej dekadzie obecność firm w kanałach społecznościowych nabrała dużego znaczenia. Dzięki tzw. social media przedsiębiorstwa mogą nie tylko reklamować swoje usługi, ale również wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, co pomaga w budowaniu zaufania i pozytywnego wizerunku firmy. Dlatego media społecznościowe są nie tylko przyjemne w celu zabicia czasu, ale także pożyteczne zarówno dla potencjalnych klientów, jak i serwisów oferujących swoje usługi. Poważne firmy aktualizują swoje profile i informacje w serwisach społecznościowych na bieżąco.

Fonmoney Polska ma swój profil na Facebooku. Zachęcamy do polubienia naszej strony! Natomiast nasz siostrzany Fonmoney Kuba prowadzi również konto na Twitterze.

   

fb

    

Gdzie znajdę opinie i doświadczenia innych osób o Fonmoney?

Rzetelnych recenzji i komentarzy o usługodawcach warto jest szukać na niezależnych platformach recenzentów. Największą taką platformą w Europie jest Trustpilot, na której Fonmoney ma swój profil. Wszyscy użytkownicy mogą zostawić tam swoje szczere i niezależne opinie. W chwili obecnej klienci wystawili nam ponad 500 recenzji. Ogromna ich część (ponad 92%) jest pozytywna, co daje nam maksymalną ocenę 5 gwiazdek!

Czy znajdę listę z FAQ na stronie Fonmoney?

Każdy poważny serwis powinien mieć na głównej stronie łatwo dostępną zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami. W Fonmoney FAQ znajdują się w pasku panelu na górze strony.

Jak mogę skontaktować się z Fonmoney? Gdzie mogę zadać pytanie?

Jeśli użytkownik nie znalazł odpowiedzi na swoje pytanie w naszych FAQ, może zawsze skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta, pisząc e-maila na adres [email protected] lub korzystając z formularza kontaktowego tutaj. Nasi mili i kompetentni pracownicy zawsze są do dyspozycji klientów. Żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.