Fonmoney -

Czy Fonmoney jest bezpiecznym i wiarygodnym serwisem?

 Tutaj uzupełnisz konto telefonu bezpiecznie i niezawodnie

  

Czy Fonmoney jest bezpiecznym i godnym zaufania serwisem? Czy wysyłał ktoś pieniądze w Fonmoney? Czy mogę być pewny, że moje dane i pieniądze będą bezpieczne, kiedy zrobię przelew lub doładuję konto? Czy mój przelew jest bezpieczny? Jak się skontaktować z serwisem, kiedy będę miał pytanie? Czy korzystał już ktoś z Fonmoney? Opinie o Fonmoney?

   

Te i inne pytania mogą zadawać sobie osoby, które trafiają na naszą stronę, szukając bezpiecznego i rzetelnego serwisu, za pomocą którego będą mogli wysłać pieniądze. Jest to całkiem normalne, że chcemy być pewni, że usługi i informacje zamieszczone na stronie są prawdziwe i wiarygodne, a sama strona chroni dane osobowe użytkowników i zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Tym artykułem chcemy rozwiać wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące pytania.

 

Jak poznać, czy strona internetowa Fonmoney jest bezpieczna?

Ponieważ Fonmoney oferuje w internecie usługi, które wymagają od użytkowników podawania danych osobowych, dostępu do kart kredytowych czy konta bankowego, zapewnienie bezpieczeństwa potencjalnym klientom jest naszym priorytetem i obowiązkiem. Najważniejszym kryterium jest zabezpieczenie naszej strony za pomocą certyfikatu SSL. Przed nazwą strony stoi wtedy zielona kłódka i zielone litrerki HTTPS. Oznacza to, że komunikacja między użytkownikiem a serwerem jest szyfrowana, aby zabezpieczyć przesyłane dane (np. imię, nazwisko, e-mail,numer karty kredytowej itp.) przed przechwytaniem i dostaniem się w niepowołane ręce.

   

zielon

   

Czy Fonmoney posiada regulamin sprzedaży?

Każdy sklep internetowy powinien mieć taką zakładkę na swojej stronie. Muszą być tam opisane wszelkie warunki sprzedaży i wykonania danej usługi. Na naszej stronie ta zakładka nazywa się "Warunki regulaminu" i znajduje się na dole strony. 

 

Gdzie znajdę informacje prawne o właścicielu serwisu?

Na każdej stronie internetowej, która jest prowadzona przez legalny i wiarygodny serwis, można bez problemu znaleźć informacje o firmie takie jak pełną nazwę, adres siedziby, REGON, aktualne licencje (w przypadku Fonmoney licencje na prowadzenie działalności finansowej) itd. Te dane znajdują się na dole naszej stronie z zakładce "Dane firmy".

  

awrun

       

Czy i jaką licencję na prowadzenie działalności finansowej posiada Fonmoney?

Transpaygo Ltd. jako instytucja finansowa podlega regulacjom brytyjskiego Urzędu ds. Postępowania Finansowego FCA (Financial Conduct Authority) i jest przez niego licencjonowana. Numer licencji FCA, którą posiada Transpaygo ze swoją marką Fonmoney to 722528. Licencja ta zezwala na prowadzenie działalności finansowej w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) i oznacza, że Transpaygo spełnia wszystkie rygorystyczne normy w całym EOG.

Czy moje pieniądze są bezpieczne?

Oczywiście! Fonmoney jest regulowany przez Urząd FCA i musi spełniać surowe wymagania norm, dotyczących prowadzenia działalności finansowej, w tym te, odnoszące się do bezpieczeństwa transakcji.

Czy Fonmoney oferuje bezpieczne metody płatności za transakcje?

Fonmoney oferuje następujące sposoby płatności, jeżeli chodzi o przelewy pieniężne: płatność kartą VISA lub Mastercard oraz szybkie przelewy przez Sofort Banking (Sofortüberweisung). W przypadku doładowań telefonów dochodzi do tego jeszcze zapłata kartą Paysafecard.

Płatność za transakcje kartami kredytowymi VISA i Mastercard jest bezpieczna i uznawana na całym świecie. Pod koniec zamówienia klient zostaje przekierowany na stronę niezależną od naszego serwisu, która należy do zewnęrznej platformy - Adyen - specjalizującej się zarządzaniem bezpiecznymi płatnościami w internecie.

W przypadku płacenia za pomocą Sofort Banking klienci są przekierowywani na stronę swojego banku. Wszystkie banki muszą oferować bezpieczną bankowość internetową.

  

beyah

   

Czy Fonmoney jest aktywne w mediach społecznościowych?

W ostatniej dekadzie obecność firm w kanałach społecznościowych nabrała dużego znaczenia. Dzięki tzw. social media przedsiębiorstwa mogą nie tylko reklamować swoje usługi, ale również wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, co pomaga w budowaniu zaufania i pozytywnego wizerunku firmy. Dlatego media społecznościowe są nie tylko przyjemne w celu zabicia czasu, ale także pożyteczne zarówno dla potencjalnych klientów, jak i serwisów oferujących swoje usługi. Poważne firmy aktualizują swoje profile i informacje w serwisach społecznościowych na bieżąco.

Fonmoney Polska ma swój profil na Facebooku. Zachęcamy do polubienia naszej strony! Natomiast nasz siostrzany Fonmoney Kuba prowadzi również konto na Twitterze.

   

fb

    

Gdzie znajdę opinie i doświadczenia innych osób o Fonmoney?

Rzetelnych recenzji i komentarzy o usługodawcach warto jest szukać na niezależnych platformach recenzentów. Największą taką platformą w Europie jest Trustpilot, na której Fonmoney ma swój profil. Wszyscy użytkownicy mogą zostawić tam swoje szczere i niezależne opinie. W chwili obecnej klienci wystawili nam ponad 500 recenzji. Ogromna ich część (ponad 92%) jest pozytywna, co daje nam maksymalną ocenę 5 gwiazdek!

Czy znajdę listę z FAQ na stronie Fonmoney?

Każdy poważny serwis powinien mieć na głównej stronie łatwo dostępną zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami. W Fonmoney FAQ znajdują się w pasku panelu na górze strony.

Jak mogę skontaktować się z Fonmoney? Gdzie mogę zadać pytanie?

Jeśli użytkownik nie znalazł odpowiedzi na swoje pytanie w naszych FAQ, może zawsze skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta, pisząc e-maila na adres [email protected] lub korzystając z formularza kontaktowego tutaj. Nasi mili i kompetentni pracownicy zawsze są do dyspozycji klientów. Żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.