Fonmoney -

Przelewy z Anglii do Polski

Jak wysłać pieniądze do Polski z UK bez pośrednictwa banków?

Jak zrobić przelew z UK do Polski bez dużej prowizji?

Jak przelać pieniądze do Polski z UK kartą kredytową?

Gdzie wysłać pieniądze z UK do Polski po najlepszym przeliczniku?

 

To są najczęściej zadawane pytania przez osoby żyjące w Anglii, które chcą przesłać pieniądze do Polski. Na szczęście już dawno minęły czasy, kiedy to byliśmy skazani na banki i ich wysokie opłaty lub na podawanie pieniędzy przez przewoźników. Pomijając fakt, że ten drugi sposób jest wbrew pozorom bardzo drogą metodą, to jest on przede wszystkim mało rozsądny i niebezpieczny. 

Najlepszym rozwiązaniem na wysyłanie funtów z UK do Polski jest serwis internetowy Fonmoney. Fonmoney jest licencjonowaną instytucją finansową, która spełnia surowe wymagania brytyjskiego regulatora FCA. Oferujemy przelewy nie tylko w krajach europejskich, ale także np. na Kubę, do USA, Turcji, Meksyku i innych. W Fonmoney możesz również wysłać pieniądze z Polski do Anglii

 

Wysyłanie funtów na polskie konta bankowe w Fonmoney jest bardzo łatwe i wygodne. Najpierw musisz założyć konto w naszym systemie, aby nadać przelew. W tym celu potrzebujemy Twoich danych oraz imienia i nazwiska/nazwy i numeru konta Twojego odbiorcy w Polsce. Następnie wybierasz, jaką kwotę chcesz wysłać oraz dokonujesz zapłaty. Możesz bezproblemowo zapłacić kartą kredytową lub zwykłym przelewem bankowym. I to wszystko. Będziesz informowany przez nas e-mailowo o statusie Twojej transakcji.

 

W przypadku przesyłania wysokich kwot poprosimy Cię o dokumenty potrzebne do weryfikacji danych. Jest to nasz obowiązek, narzucony przez urząd finansowy. Dzięki temu jesteś pewna/pewien, że Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne.

 

 

 

Przelewy z UK do PL z ang i pol flaga

 

 

 

➜ Tutaj bezpiecznie wyślesz funty z UK do Polski

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.