Jaki jest limit przelewów na Kubę?

Jak wiadomo, sytuacja na Kubie jest niestabilna i w zależności od tego, kto akurat rządzi w USA, ten decyduje o embargu i związanymi z nim restrykcjami na Kubie. Jeśli zastanawiasz się, ile pieniędzy na Kubę możesz wysłać w chwili obecnej, to poniżej znajdziesz aktualne informacje.

 

1. Czy limit na Kubę wynosi 1000 euro/dolarów na kwartał? 

Nie, ten limit nie dotyczy Fonmoney. Nasz limit jest bardziej elastyczny i pozwala na wysyłanie większej ilości pieniędzy, kiedy tylko chcesz.

2. Ile pieniędzy mogę wysłać na Kubę? Czy w Fonmoney jest limit?

Ogólnie w Fonmoney możesz wysyłać 5000 euro co 30 dni. Tylko od ciebie zależy, czy wyślesz 5000 euro na raz czy kilkukrotnie w mniejszych kwotach.

3. Czy jest możliwość wysłania więcej niż 5000 euro w ciągu 30 dni?

W wyjątkowych przypadkach możemy umożliwić wysyłkę większej kwoty i dostosować limit do osobistych potrzeb klienta/klientki. W tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi tutaj.

4. Czy istnieje limit przelewów na karty AIS?

Limit przelewów na karty AIS jest ustalony z góry przez kubański Fincimex. Wynosi on 10.000 CUC na 30 dni.

 

Wyślij pieniądze na Kubę łatwo i bezpiecznie!

KUBA

 

Jak przelać euro z konta złotówkowego za granicę?

Przesyłanie euro z kont złotówkowych za granicę kojarzy się z wysokimi prowizjami i złym kursem wymiany. I do tej pory tak też było, że klienci byli zdani albo na zwykłe banki pobierające horrendalne opłaty, albo na drogie agencje przesyłkowe.

Na szczęście te czasy już minęły. Teraz ludzie szukający sposobów na korzystne wysyłanie euro z polskiego konta mają większy wybór. Jednym z nich jest serwis Fonmoney. Fonmoney oferuje tanie, szybkie, bezpieczne i wygodne przelewy zagraniczne z polskich kont bankowych. Aby wysłać pieniądze, nie potrzebujesz kont walutowych, kont w kantorach internetowych czy innych instytucjach. Wymiana złotówek na euro oraz sam transfer mają miejsce w naszym serwisie. Od Ciebie wymagamy minimum informacji i formalności. Wszystko odbywa się prosto i komfortowo w dwóch krokach:

1. Utwórz swoje konto w Fonmoney.

2. Zleć przelew. 

Do nadania przelewu potrzebujemy jedynie numeru konta Twojego odbiorcy w postaci IBAN oraz jego imienia i nazwiska/nazwę. Żadnych innych danych nie wymagamy. Po wpisaniu tych informacji przechodzisz do bezpiecznej zapłaty - możesz wybrać opcję płatności kartą kredytową lub zwykłym przelewem. I to wszystko z Twojej strony! W tym momencie Fonmoney wykonuje resztę czynności i w ciągu 1-2 dni roboczych dostarcza Twoje pieniądze do odbiorcy.

Najważniejszym pytaniem jest oczywiście - ile kosztuje przelew zagraniczny? W Fonmoney transfery pieniężne są za darmo. Jeśli już wystąpi jakaś opłata, to jest ona bardzo niska i jest pobierana w zależności pośrednika płatności. Ale na pewno nie są to ogromne prowizje jak w bankach.

A co z przelicznikem walut? W Fonmoney jest on bardzo korzystny, jeśli nie najlepszy na rynku. Zarówno kurs EUR-PLN, jak i PLN-EUR jest lepszy niż w każdym banku i agencji pieniężnej.

Kolejną zaletą Fonmoney jest to, że możesz wysyłać euro na dowolny cel w Europie. Chcesz zapłacić mandat w Niemczech czy Austrii? Nie ma problemu! Zrobiłaś/eś zakupy w zagranicznym sklepie i musisz opłacić rachunek w euro? Zrób to szybko w Fonmoney! Musisz wpłacić zaliczkę na zagraniczny urlop? Oddać dług w euro? Spłacić pożyczkę w euro? Przesłać alimenty za granicę? Wszystko jest możliwe w naszym serwisie!

Wejdź na naszą stronę i dokonaj symulacji przelewu. Poznaj świat transferów w Fonmoney i zapomnij o przygodach walutowych z bankami. Potwierdzeniem naszej perfekcyjności niech będą niezależne opinie na Trustpilot.

Nasz serwis jest legalnie działającą instytucją finansową. Posiadamy licencję brytyjskiego FCA. Dzięki temu Twoje pieniądze są z nami bezpieczne na każdym etapie transferu.

 

W Fonmoney wyślesz euro do wszystkich państw Eurolandu.

 

 

➜ Zapraszamy tutaj do naszej oferty przelewów międzynarodowych

 

Jak przelać pieniądze do Chorwacji?

Szukasz odpowiedzi na pytanie, jak tanio wysłać przelew do Chorwacji? Chcesz przelać zaliczkę za apartament albo opłacić cały urlop w Chorwacji? A może kupiłaś/kupiłeś coś w Chorwacji i musisz zapłacić rachunek w kunach? Zastanawiasz się, jak zapłacić mandat z Chowracji? Szybkie przelewy w Fonmoney są do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy! Dzięki nam unikniesz transferów przez tradycyjne banki i ich wysokich prowizji oraz złych kursów wymiany złotówek na kuny. Fonmoney oferuje najlepszy przelicznik PLN-HRK, brak opłat dla odbiorcy przelewu oraz szybkie wykonanie transakcji.

Aby przesłać pieniądze na chorwackie konto, potrzebujesz tylko nazwy/imienia i nazwiska odbiorcy oraz jego numeru konta w formacie IBAN. Jako metodę płatności akceptujemy karty kredytowe lub przelewy bankowe. Koniec z marnowaniem czasu na szukanie informacji na temat prowizji bankowych, dodatkowych opłat dla odbiorcy, czy porównywanie kursu wymiany. W Fonmoney cały proces nadania przelewu odbywa się szybko i przejrzyście. Wszystkie informacje są podane w Twoim zamówieniu. W trakcie realizacji Twojego transferu będziesz informowana/-y przez nas o jego przebiegu. 

W przypadku wysyłania wysokiej kwoty musimy poprosić Cię o przystąpienie do weryfikacji Twoich danych. W tym celu potrzebujemy Twojego ważnego dokumentu tożsamości oraz rachunku za usługi bądź selfie. Jest to wymaganie ustanowione prawnie i służy zabezpieczeniu Twojej transakcji. Identyfikacja trwa niedługą chwilę i ma miejsce tylko raz. Twoje dane i dokumenty są chronione na każdym kroku i służą wyłącznie identyfikacji danych. Fonmoney jest legalnym serwisem finansowym, podlegającym pod Urząd ds. Finansowych - FCA i w związku z tym musimy przestrzegać surowych regulacji powiązanych z zapewnieniem bezpieczeństwa dla przesyłanych pieniędzy.

 

Przelewy na chorwackie konta w Fonmoney wyróżnia jakość i doświadczenie. Oferujemy bezstresowe wysyłanie pieniędzy przez internet. Twoje środki są na każdym etapie bezpieczne. Nasz kurs PLN-HRK jest niesamowicie korzystny. Ponadto oferujemy klientom opiekę w postaci biura klienta, do którego możesz zgłosić się w każdej chwili. Wypróbuj nas!

 

 

➜ Prześlij pieniądze na chorwackie konto tanio i korzystnie!

 A tutaj doładujesz chorwacki numer telefonu!

 

kroatien-flagge

Jak przelać pieniądze do RPA?

Szukasz korzystnej możliwości przesłania pieniędzy do RPA bez pośrednictwa banku i ich wysokich opłat? Obawiasz się niekorzystnego kursu ZAR?​ Martwisz się o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy? Trafiłaś/-eś idealnie: Fonmoney jest specjalistą w przesyłaniu pieniędzy za granicę i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości! U nas zrobisz przelew do RPA bez wielkich formalności i po dużo lepszym kursie niż w banku. Aby zlecić transakcję, musisz mieć konto w naszym serwisie. Założenie konta jest darmowe i zajmie Ci dosłownie parę minut. Następnie przejdź do złożenia transakcji do RPA. Pieniądze na konto południowoafrykańskie możesz wysłać nie tylko z Polski, ale również z wielu innych krajów europejskich. Uzupełnij pola dotyczące Twojego odbiorcy. Potrzebujesz: nazwy odbiorcy, nazwy i kodu banku, numeru konta, numeru telefonu i e-maila odbiorcy. Opcjonalnie możesz wpisać tytuł przelewu. Ostatnim etapem jest zapłata za zamówienie. Do wyboru jest karta kredytowa lub zwykły przelew bankowy. Z niektórych krajów np. z Niemiec czy z Austrii możesz zapłacić też przez Sofort Banking. I to wszystko. Twój przelew do RPA został złożony, teraz my zajmujemy się dostarczeniem Twoich pieniędzy do odbiorcy. Potrwa to ok. 1-2 dni roboczych. 

 

Fonmoney jest legalnym serwisem finansowym, który podlega pod regulacje Urzędu ds. Finansowych FCA. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo każdego transferu oraz dbanie o dane osobowe naszych klientów. Z tego powodu musimy przeprowadzić weryfikację danych klienta, jeśli przesyła dużą kwotę. Do identyfikacji tożsamości potrzebujemy dokumentu tożsamości klienta i jego selfie lub rachunku za usługi. Taka weryfikacja jest bezpiecznym i pewnym procesem i ma miejsce tylko raz.

 

Przelewy do RPA w Fonmoney są łatwe, przyjemne i bezpieczne. Dzięki nam wysyłasz pieniądze bez ryzyka i bez wychodzenia z domu. Ponadto dużą zaletą jest korzystny kurs EUR-ZAR, który jest lepszy niż w bankach. 

 

 Prześlij pieniądze do RPA tutaj

 

 

Download

 

Jak tanio przesłać pieniądze do Turcji?

Jak tanio przelać pieniądze do Turcji? Jak wysłać pieniądze do Turcji bez wysokich prowizji? Gdzie dostanę najlepszy kurs liry tureckiej?

Fonmoney oferuje dwa sposoby na przesyłanie pieniędzy do Turcji:

 

1. Przelewy pieniężne na konta bankowe 

Fonmoney jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o przesyłanie pieniędzy do Turcji. Chcesz wpłacić zaliczkę na urlop w Turcji? Chcesz opłacić rachunek w Turcji? Albo masz tam rodzinę i chcesz wesprzeć ich finansowo? To wszystko uczynisz bez problemu i nerwów w naszym serwisie. Wejdź na stronę o przelewach do Turcji i krok po kroku nadaj przelew. Najważniejsze jest, żebyś się zarejestrował/-a w Fonmoney, podając swoje prawdziwe dane. Do przesłania pieniędzy na konto bankowe w Turcji potrzebujemy również IBAN Twojego odbiorcy. Nie musisz przy tym wiedzieć, w jakim banku Twój odbiorca ma konto. Na koniec przejdziesz do zapłaty. Możesz użyć swojej karty kredytowej lub opłacić zamówienie zwykłym przelewem bankowym. Jak tylko otrzymamy Twoją zapłatę, zaczniemy realizować transakcję. Twoje pieniądze wpłyną na tureckie konto w ciągu 1-2 dni roboczych, a nawet często w ciągu paru godzin. 

Fonmoney gwarantuje zawsze aktualny kurs wymiany EUR-TRL oraz niską, uczciwą opłatę. Do tego zawsze zapewniamy 100% zwrotu środków, jeśli transakcja z jakiegoś powodu się nie powiedzie. Dzięki temu możesz być pewna/-y, że Twoje pieniądze są bezpieczne. Oczywiście będziemy Cię informować o przebiegu zamówienia, wysyłając e-maile na Twoją skrzynkę pocztową.

Fonmoney jest legalnym i licencjonowanym serwisem finansowym. Podlegamy ścisłym wymaganiom brytyjskiego urzędu FCA oraz spełniamy wszelkie międzynarodowe normy, jeśli chodzi o obrót środkami pieniężnymi. Przy wysyłaniu większych kwot jesteśmy zobligowani zweryfikować Twoje dane. W tym celu poprosimy Cię o dokument tożsamości. Taka weryfikacja odbywa się raz. Dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów. Są one traktowane poufnie i nie są przekazywane osobom/firmom trzecim.

 

 

  Wyślij pieniądze do Turcji

 

 

2. Doładowania tureckich telefonów na kartę

Chcesz wysłać doładowanie na turecki telefon z Polski lub z innego kraju? Nie ma problemu! W Fonmoney doładujesz numery następujących tureckich sieci:

Zasilenie każdego telefonu odbywa się bardzo szybko i sprawnie. Nie musisz mieć konta w Fonmoney, aby wysłać doładowanie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę doładowań, wpiszesz turecki numer telefonu na kartę oraz zaznaczysz kwotę doładowania. Na koniec przejdź do płatności. Z Polski zapłacisz kartą paysafecard, a z innych państw dostępne są również karty kredytowe i przelew przez Sofort. Od razu po zapłacie doładowanie zostaje wysłane. Dlatego jest bardzo ważne, abyś sprawdził/-a, czy wpisany numer na kartę jest prawidłowy.

  

 Doładuj turecki telefon online

 

Flag_Turkey

Doładowanie ukraińskiego telefonu z Polski

Jak doładować ukraiński telefon z Polski?

 

Masz ukraiński numer i chcesz go doładować? Albo chcesz doładować ukraiński telefon komuś innemu? Zrobisz to w Fonmoney! Faktem jest, że doładowania komórek przez internet są najlepszym i najszybszym sposobem

Trzy szybkie kroki dzielą Cię od pełnego konta:  Wystarczy, że wejdziesz na stronę doładowań tutaj i podasz numer, który chcesz zasilić. W następnym kroku wybierz kwotę doładowania, a na koniec zapłać za transakcję. I to wszystko. Doładowanie zostało wysłane na wpisany numer. Ważne, aby przed złożeniem zamówienia jeszcze raz sprawdzić wpisane dane, czy są poprawne, ponieważ doładowania są wysyłane automatycznie i nie można ich cofnąć, jeśli wpisany numer jest błędny.

Z Polski możesz zapłacić za doładowanie kartą Paysafecard, którą kupisz w wielu miejscach, np. w kioskach, na stacjach benzynowych, w sklepach przy kasach. 

Doładowania ukraińskich telefonów w Fonmoney są wygodne, bezpieczne i szybkie

 

FB_Ukraine_PL_1200x628px

 

➜ Doładuj ukraiński telefon tutaj!

Jak doładować telefon na Kubie i internet Nauta?

Szukasz możliwości doładowania kubańskiego telefonu i internetu online? Serwis internetowy Fonmoney jest najlepszą opcją! 

Nasz serwis oferuje doładowania komórek przez internet od wielu lat. Zasilenia kubańskich telefonów i kont internetowych są popularnym sposobem finansowego wsparcia rodziny i znajomych na Kubie. Dzięki uzupełnieniu konta możesz również utrzymywać stały kontakt ze swoimi bliskimi.

Doładowanie telefonu Cubacel i konta Nauta w Fonmoney odbywa się łatwo, szybko i wygodnie

1. Wejdź na stronę z kubańskimi doładowaniami.

2. Wpisz numer telefonu Cubacel, który chcesz doładować. W przypadku Nauty wpisz nazwę konta w formie przykład@nauta.com.cu.

3. Wybierz kwotę doładowania i przejdź do zapłaty.

 

Akceptujemy zagraniczne karty kredytowe, karty paysafecard oraz przelewy przez Sofort (w niektórych krajach). Z Polski zapłacisz kartą paysafecard, którą kupisz w wielu punktach sprzedaży, np. kioskach, stacjach benzynowych, sklepach.

Jak widać, w naszym serwisie nie musisz się rejestrować, aby wysłać doładowanie. Dzięki temu cały proces odbywa się błyskawicznie i telefon zostaje doładowany w ciągu paru minut. Jednak zachęcamy do założenia konta w Fonmoney, ponieważ dzięki temu masz dostęp do historii swoich transakcji oraz możesz przesyłać transfery na Kubę w formie gotówki oraz zasilenia karty AIS. Ponadto, jeśli zapiszesz się do newslettera, nie przegapisz żadnych promocji oraz wiadomości na temat przesyłania pieniędzy na Kubę. Przez newsletter informujemy również regularnie o promocjach na doładowania kubańskich telefonów Super Bono. 

 

 Doładuj kubański telefon tutaj!

 

Urlop na Kubie - Jak wybrać pieniądze?

Podróż na Kubę zaplanowana, wycieczki po wyspie zaplanowane, bilety na Kubę kupione, noclegi zarezerwowane - wszystko dopięte na ostatni guzik.

A co z pieniędzmi na Kubie? Czy zabrać ze sobą gotówkę? Jeśli tak, to w euro czy w dolarach? To i wiele innych pytań zadają sobie osoby wybierające się na tę piękną wyspę. Tak naprawdę nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi. Jedni turyści zabiorą ze sobą euro i wymienią je w kubańskim banku na CUC lub CUP, inni z kolei wolą wyciągnąć pieniądze na miejscu.

Fonmoney poleca jeszcze inną bezpieczną możliwość - transfer pieniężny z Polski i odbór pieniędzy osobiście na Kubie.

W naszym serwisie możesz wysłać gotówkę nie tylko Kubańczykom, ale również osobom spoza Kuby przebywających tam tymczasowo czyli turystom.

Jak przesłać gotówkę na Kubę?

Jest to bardzo łatwe i wygodne! Ze względów regulacyjnych na Kubie nie można wysyłać pieniądzy samemu sobie. Dlatego jeśli chcesz wybrać pieniądze na Kubie, transakcja musi być nadana przez inną osobę. Może to być Twój kolega, brat, pełnoletnie dziecko, małżonek. Ta osoba musi najpierw zarejestrować się w naszym serwisie i przejść do transakcji, wybierając kraj "Kuba" oraz sposób "Transfer gotówki". Następnie podaje kwotę, jaką chcesz przesłać. W kolejnym kroku ważne jest, aby nadawca podał prawidłowe informacje dotyczące Ciebie czyli odbiorcy na Kubie i miejsca, w którym będziesz przebywać na Kubie. Można także dowolnie wybrać bank, w którym pobierzesz pieniądze. Na koniec należy przejść do zapłaty, wybierając dogodną metodę płatności. I to wszystko. Transakcja została nadana, my wysyłamy Twoje pieniądze na Kubę. W przypadku, kiedy wyślesz dużą kwotę, jesteśmy prawnie zobowiązani zweryfikować dane nadawcy. W tym celu poprosimy go o dokument tożamości. 

Podczas odbioru kwoty w banku na Kubie musisz pokazać swój paszport. Dlatego ważne jest, żeby wszystkie dane, które podasz na naszej stronie, zgadzały się z danymi w paszporcie. 

Pieniądze są wypłacane w walucie CUC. W banku nie są pobierane żadne opłaty przy odbiorze pieniędzy. 

Jak długo idzie transfer pieniężny na Kubę?

Pieniądze, które zostaną wysłane do banku w Hawanie, będą gotowe do odbioru w ciągu 3 dni roboczych. W innych prowincjach na wyspie np. w Matanzas, Villa Clara, Ciego de Ávila​ itd. odbiorca może zgłosić się po pieniądze po 7 dniach roboczych. Pieniądze będą czekały na odbiorcę 40 dni. Planując wycieczkę po Kubie, można wygodnie za wczasu wysłać pieniądze jeszcze z Europy. Jeśli z jakiegoś powodu nie dasz rady pobrać pieniędzy lub wystąpią inne przeszkody, nie masz co się martwić! Fonmoney gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy. Bez problemu anulujemy Twoją transakcję. 

Inne metody wysyłania pieniędzy na Kubę

Fonmoney oferuje cztery metody wysyłania pieniędzy na Kubę. Dzięki temu możesz szybko, pewnie i bezpiecznie wesprzeć swoją rodzinę i znajomych na Kubie.

✔​ Przelew gotówki

✔​ Przelew pieniędzy na kartę AIS

✔​ Doładowanie telefonu Cubacel

✔​ Doładowanie internetu Nauta

Newsletter MTCUP banner pllL

 Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu e-mailowego tutaj.

➜ Wyślij gotówkę na Kubę tutaj!

 

Newsletter Fonmoney

Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Średnio raz w miesiącu wysyłamy informacje o przelewach pieniężnych i doładowaniach telefonu z zagranicy.

Dzięki newsletterowi nie przegapisz również naszych promocji i kodów rabatowych, o których najwcześniej dowiadują się osoby zameldowane do newslettera.

Zapisz się tutaj

 

Osoby, które chcą być na bieżąco informowane o promocjach dotyczących wysyłania pieniędzy na Kubę oraz doładowań kubańskich telefonów Cubacel i internetu Nauta, mogą zapisać się do newslettera po angielsku, niemiecku i hiszpańsku. 

Zapisz się do newslettera po angielsku

Zapisz się do newslettera po hiszpańsku

Zapisz się do newslettera po niemiecku

Przelewy z Anglii do Polski

Jak wysłać pieniądze do Polski z UK bez pośrednictwa banków?

Jak zrobić przelew z UK do Polski bez dużej prowizji?

Jak przelać pieniądze do Polski z UK kartą kredytową?

Gdzie wysłać pieniądze z UK do Polski po najlepszym przeliczniku?

 

To są najczęściej zadawane pytania przez osoby żyjące w Anglii, które chcą przesłać pieniądze do Polski. Na szczęście już dawno minęły czasy, kiedy to byliśmy skazani na banki i ich wysokie opłaty lub na podawanie pieniędzy przez przewoźników. Pomijając fakt, że ten drugi sposób jest wbrew pozorom bardzo drogą metodą, to jest on przede wszystkim mało rozsądny i niebezpieczny. 

Najlepszym rozwiązaniem na wysyłanie funtów z UK do Polski jest serwis internetowy Fonmoney. Fonmoney jest licencjonowaną instytucją finansową, która spełnia surowe wymagania brytyjskiego regulatora FCA. Oferujemy przelewy nie tylko w krajach europejskich, ale także np. na Kubę, do USA, Turcji, Meksyku i innych. W Fonmoney możesz również wysłać pieniądze z Polski do Anglii

 

Wysyłanie funtów na polskie konta bankowe w Fonmoney jest bardzo łatwe i wygodne. Najpierw musisz założyć konto w naszym systemie, aby nadać przelew. W tym celu potrzebujemy Twoich danych oraz imienia i nazwiska/nazwy i numeru konta Twojego odbiorcy w Polsce. Następnie wybierasz, jaką kwotę chcesz wysłać oraz dokonujesz zapłaty. Możesz bezproblemowo zapłacić kartą kredytową lub zwykłym przelewem bankowym. I to wszystko. Będziesz informowany przez nas e-mailowo o statusie Twojej transakcji.

 

W przypadku przesyłania wysokich kwot poprosimy Cię o dokumenty potrzebne do weryfikacji danych. Jest to nasz obowiązek, narzucony przez urząd finansowy. Dzięki temu jesteś pewna/pewien, że Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne.

 

 

 

Przelewy z UK do PL z ang i pol flaga

 

 

 

➜ Tutaj bezpiecznie wyślesz funty z UK do Polski

 

Items 1 to 10 of 131 total

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 14