Przelewy do Polski kartą kredytową

➜ Prześlij pieniądze do Polski właśnie tutaj!

 

Zagraniczne przelewy przez internet w Fonmoney to najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób na przesyłanie pieniędzy do Polski. Jeśli mieszkasz w kraju należącym do Unii Europejskiej, nic nie stoi Tobie na przeszkodzie, aby zlecić przelanie pieniądzy (EURO) na dowolne konto złotówkowe w Polsce. W tym przypadku zdecydowanie najlepszą metodą płatności jest karta kredytowa. Fonmoney akceptuje karty VISA i MasterCard. Co ważne, nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji za opłacenie zamówienia kartą płatniczą, tak jak ma to miejsce w wielu innych serwisach. W Fonmoney nie ma żadnych ukrytych opłat. Klient z góry wie, ile zapłaci za swój przelew, jak również na każdym etapie zamówienia widzi wszystkie jego szczegóły.

 

Żeby nadać transakcję na naszej stronie, Klient musi zarejestrować lub zalogować się. Następnie należy podać kwotę, jaka ma zostać wysłana na polskie konto oraz w następnym kroku dane odbiorcy. Odbiorcą może być osoba prywatna, firma, instytucja, urząd itp. Jeżeli wysyłasz wyższą kwotę, zostaniesz poproszona/-y o kopię ważnego dokumentu tożsamości oraz o Twoje aktualne zdjęcie w celu potwierdzenia Twoich danych. Proces identyfikacji przeprowadzamy jednorazowo i zapewniamy, że wszystkie dane i dokumenty są chronione. Na koniec zamówienia wybierasz metodę płatności: kartę kredytową, po czym zostaniesz bezpiecznie przekierowana/-y na stronę, na której podasz dane swojej karty płatniczej. I to wszystko! My wykonujemy Twój przelew, który odbiorca otrzyma w ciągu 1-2 dni roboczych.

 

Dzięki nam oszczędzasz na wysokich opłatach bankowych oraz na niekorzystnym kursie EUR-PLN. Przelewy w Fonmoney są wygodne, bezpieczne i całkowicie transparentne.

 

przelewy karta kredytowa

 

➜ Szybkie przesyłki pieniędzy do kraju tutaj!

Jak wysłać pieniądze na Kubę?

Masz rodzinę i przyjaciół na Kubie i chciałabyś/chciałbyś wysłać im gotówkę, ale nie wiesz, jak wysłać pieniądze na Kubę bezpiecznie, legalnie i bezproblemowo? Odpowiedzią na to pytanie są przelewy pieniężne i doładowania telefonów w Fonmoney! Nasz serwis jest licencjonowaną instytucją finansową oferującą transfery pieniężne do wielu krajów, w tym na Kubę. Podlegamy pod regulacje brytyjskiego Urzędu ds. Nadzoru Finansowego (FCA) oraz spełniamy jego surowe wymagania odnośnie transferu pieniędzy. Transpaygo Ltd, który jest właścicielem marki Fonmoney, można znaleźć pod numerem licencji 722528. 

 

Fonmoney oferuje cztery rodzaje przesyłania pieniędzy na Kubę. Są to: doładowania kubańskich telefonów, doładowania kart na internet Nauta, przelewy pieniężne na karty AIS oraz wysyłka gotówki (przekaz pieniężny). 

 

- Doładowania telefonów na Kubie

 

W Fonmoney doładujesz kubańską komórkę Cubacel szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności. W mniej niż dwie minuty zasilisz konto swoje lub innej osoby. Wystarczą trzy szybkie kroki. Pierwszym z nich jest podanie kubańskiego numeru telefonu, który chcesz doładować. W drugim kroku wybierasz kwotę zasilenia, a w trzecim opłacasz transakcję. W chwili obecnej akceptujemy zagraniczne karty kredytowe i przelewy przez Sofort Banking (z zagranicy), a jeśli mieszkasz w Polsce - zapłatę kartą paysafecard, która jest do kupienia w wielu miejscach, np. na stacjach benzynowych, w kioskach, sklepach z prasą. Więcej informacji dowiesz się tutaj.

I to wszystko. Telefon zostaje doładowany w ciągu paru minut po dokananiu zapłaty. W naszym serwisie nie musisz się rejestrować ani podawać swoich danych, jeśli chcesz wysłać doładowanie. Utworzenie konta i profilu w Fonmoney jest oczywiście darmowe. Masz wtedy dostęp do historii swoich transakcji, jak również możesz ponawiać doładowania bez ponownego wpisywania numeru telefonu. Ponadto średnio raz w miesiącu kubański operator telekomunikacyjny ETECSA organizuje specjalną promocję dotyczącą doładowań telefonów. Użytkownik danego numeru otrzymuje dodatkowe doładowanie np. 20 CUC czy 30 CUC gratis. Jak tylko dowiadujemy się o nadchodzącej promocji, powiadamiamy wszystkich naszych zarejestrowanych użytkowników, wysyłając im newsletter. I to jest jeszcze jedna zaleta posiadania konta w Fonmoney - jesteś zawsze na bieżąco z aktualnymi promocjami i ofertami.

 Doładuj telefon Cubacel tutaj!

 

- Doładowanie Nauta

 

Kubańczycy posiadający konto Nauta mają możliwość korzystania z internetu za pomocą publicznych hotspotów Wi-Fi. Aby nastąpiło połączenie z siecią, należy doładować danej osobie konto Nauta. Doładowanie to odbywa się w Fonmoney tak samo jak doładowanie kubańskiego telefonu, tylko zamiast numeru w odpowiednie pole należy wpisać poprawny e-mail użytkownika na Kubie w formie przykład@nauta.com.cu. Następnie należy wybrać kwotę zasilenia konta, a w ostatnim kroku opłacić transakcję (kartą paysafecard z Polski, natomiast z zagranicy kartą kredytową, kartą paysafecard lub za pomocą przelewu SOFORT). Konto Nauta zostanie doładowane w ciągu paru chwil po dokonaniu zapłaty.

Końcówka @nauta.com.cu oznacza, że użytkownik ma szeroki dostęp do publicznego internetu (www) przy użyciu telefonu, komputera, tableta czy laptopa. Inne końcówki adresu e-mailowego oznaczają np. jedynie możliwość wysyłania i odbierania e-maili na telefonie lub dostęp tylko do intranetu - narodowego internetu.

 Doładuj Nauta tutaj!

 

- Przelewy pieniężne na karty AIS

 

Kolejnym ze sposobów przesyłania pieniędzy na Kubę jest zasilenie karty debetowej AIS, za pomocą której możliwe są wypłaty pieniędzy na Kubie. W Fonmoney możesz dokonać wpłaty pieniędzy na kartę AIS czyli przesłać przelew na kartę AIS. Jeśli Twoi bliscy nie posiadają takiej karty, możesz bez problemu zlecić wystawienie karty AIS w naszym serwisie, za co nie pobieramy dodatkowych opłat. Karty wydawane są na Kubie bezpłatnie, natomiast środki z karty AIS są wypłacane w CUC.

Aby wystawić i/lub doładować kartę AIS w Fonmoney, należy zarejestrować się w naszym serwisie. W kolejnych krokach należy wpisać kwotę, jaką chcesz zasilić kartę AIS, podać dokładne dane właściciela karty na Kubie oraz zaznaczyć swoje pokrewieństwo/swoją znajomość z odbiorcą tego przelewu.

W przypadku wysłania większej kwoty, poprosimy Cię o potwierdzenie Twoich danych m.in. za pomocą ważnego dokumentu tożsamości - może to być paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy. Weryfikacja danych odbywa się tylko raz i jest całkowicie bezpieczna.

Na koniec należy dokonać zapłaty za transkację, wybierając kartę kredytową VISA/MasterCard lub zwykły przelew bankowy. Jeśli chcesz zapłacić przelewem, wyślemy wtedy na Twój e-mail wszystkie dane potrzebne do przelewu. Ważne jest, abyś w tytule przelewu podał/-a jedynie numer transakcji, który Ci dostarczymy. Jak tylko Twoje pieniądze wpłyną na nasze konto, od razu prześlemy je na kartę AIS Twojego odbiorcy. 

Doładowanie istniejącej już karty debetowej AIS w dniu roboczym trwa od 3 do 24 godzin. Natomiast utworzenie nowej karty AIS i wysłanie na nią środków trwa:

- 3-7 dni roboczych, jeśli karta zostanie odebrana w Hawanie;

- 15-20 dni roboczych, jeśli miejsce odebrania karty znajduje się poza Hawaną. 

 

Wystawienie nowej karty AIS Fonmoney zleca firmie FINCIMEX i również w biurze tej firmy należy odebrać nową kartę. Firma FINCIMEX powiadomi telefonicznie Twojego odbiorcę na Kubie, że karta jest gotowa do odbioru. Ważne - Twój odbiorca musi zabrać ze sobą swój ważny dokument tożsamości.

 Wyślij pieniądze na kartę AIS tutaj!

 

- Transfer gotówki

 

Jeżeli chcesz wysłać swojej rodzinie na Kubie gotówkę, możesz zrobić to prosto i bezpiecznie w Fonmoney. Podobnie jak przy doładowaniu karty AIS, należy zarejestrować się w naszym serwisie, a następnie wpisać kwotę przelewu oraz dane odbiorcy na Kubie, a także wybrać bank, w którym Twój odbiorca odbierze pieniądze. W przypadku wyższej kwoty poprosimy Cię o weryfikację Twoich danych, która  to jest przeprowadzana w naszym serwisie tylko raz. Na koniec zamówienia należy zapłacić za transkację. Do wyboru jest płatność kartą kredytową lub zwykłym przelewem bankowym, do którego dane wyślemy Ci na Twój e-mail. Od tego momentu czekamy na Twoje pieniądze 3 dni robocze.

 

Osoby mieszkające w Hawanie mogą odebrać gotówkę w dniu roboczym w ciągu 3 godzin od zlecenia transakcji w Fonmoney w wybranej filii Banco Metropolitano. W sumie jest 88 oddziałów Banco Metropolitano w stolicy Kuby.

Poza Hawaną odbiór pieniędzy możliwy jest w Banco Popular de Ahorro, który ma 78 oddziałów na całej Kubie lub w Banco Financiero International. Pieniądze są gotowe do pobrania już po  5-7 dniach roboczych od zlecenia transakcji w Fonmoney. 

Ważne - aby pobrać pieniądze, odbiorca nie musi mieć konta w banku. Przy odbiorze gotówki musi on natomiast okazać swój dokument tożsamości. 

 Wyślij gotówkę na Kubę tutaj!

  

Jak widać, Fonmoney oferuje wiele możliwości wysyłania pieniędzy na Kubę. Wszystkie transkacje przebiegają wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Za przelewy pieniężne nasz serwis pobiera opłatę transakcyjną od jego nadawcy, która zawsze jest stałaniezależnie od wysokości przesyłanej kwoty. Ponadto w Fonmoney nie ma innych ukrytych opłat ani dodatkowych prowizji. Również Twoja kubańska rodzina nie ponosi żadnych kosztów - wszystkie wyżej wymienione możliwości przesyłania środków na Kubę są dla nich darmowe. Co więcej przelicznik EUR-CUC jest widoczny dla Klienta od początku do końca zlecania transakcji - stosujemy zasadę całkowitej przejrzystości transferów

 

W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest do dyspozycji pod e-mailem support@fonmoney.com. Ponadto zapraszamy do lektury Często Zadawanych Pytań (FAQ) w języku angielskim i hiszpańskim.

  

kuba psd cuba frauen

 

➜ Wyślij pieniądze na Kubę szybko i bezpiecznie w Fonmoney!

Doładowanie niemieckiego telefonu online

➜ Zasilenie niemieckich komórek online

 

Zastanawiasz się, jak doładować niemiecki telefon na kartę szybko i bezpiecznie? Trafiłaś/-eś idealnie! W Fonmoney zrobisz to w trzech szybkich krokach. W pierwszym kroku podaj niemiecki numer, który chcesz doładować. W drugim kroku wybierz kwotę doładowania. Na koniec zapłać, wybierając jedną z metod płatności. Po pomyślnym opłaceniu transakcji, doładowanie zasili telefon w ciągu parunastu sekund. W zależności od operatora może dojść również wiadomość potwierdzająca nowy stan konta.

Jak widać, aby zasilić telefon w Fonmoney, nie musisz rejestrować się w naszym systemie i podawać swoich danych oraz zakładać konta. Cały proces przebiega błyskawicznie i wygodnie. Dzięki nam nie musisz wychodzić z domu po bony doładowujące ani logować się na innych stronach.

Do wyboru są doładowania następujących sieci:

• ATG Mobilev • Ay Yildiz • Base • Blau • BlauWorld • Congstar • E-Plus • Fonic • Lebara • Lyca • O2 • Ortel • Otelo • Simyo • T-Mobile • Turcell • Türk Telekom • Vodafone • VybeMobile

Zatem doładuj niemiecki telefon sobie lub komuś innemu w Fonmoney!

* * * * *

➜ A jeśli chcesz wysłać przelew do Polski, zrobisz to tutaj!

 

   FB POLEN DE 600x315


 

Jak długo idzie przelew zagraniczny?

➜​ Szybkie przelewy zagraniczne właśnie tutaj!

Polacy żyjący za granicą wysyłają rocznie miliardy złotych do Polski. Na rynku jest wiele sposobów na skuteczne przesyłanie pieniędzy. Jednak klienci zwracają szczególną uwagę na dwie istotne kwestie: na bezpieczeństwo oraz czas.

Bezpieczeństwo w Fonmoney

Fonmoney należy do Transpaygo Ltd., która jest legalnie działającą instytucją finansową, regulowaną i licencjonowaną przez brytyjski Urząd ds. Nadzoru Finansowego FCA - Financial Conduct Authority. Numer naszej licencji to FRN 722528. Oznacza to, że nasz serwis gwarantuje wysokie standardy bezpieczeństwa wszystkich transakcji pieniężnych. Oferujemy klientom prosty i wygodny proces wysyłania przelewów. Klienci dokonują przelewów w całkowicie przejrzysty sposób - użytkownik widzi wszystkie szczegóły transferu od samego początku. To samo dotyczy naszego przelicznika walut - nie ma żadnych tajemnic.

A ile trwa przelew zagraniczny do Polski?

Nasz serwis dostępny jest 24h/dobę. Nie ma ograniczeń czasowych na zlecanie transferów. Warto jednak wziąć pod uwagę, że przelewy nadane w święta i weekendy, a także po godzinie 16.00 są wykonywane przez nas w najbliższy dzień roboczy. Natomiast transakcje zlecone w zwykły dzień roboczy dochodzą na konto odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych.

Więcej informacji o wysyłaniu przelewów znajdziesz tutaj.

 

beide produkte

 

➜​ Zrób przelew do Polski właśnie tutaj!

Przelewy z Irlandii do Polski online

➜​ Przelewy Irlandia - Polska właśnie tutaj!

 

Mieszkasz w Irlandii i chcesz wysłać pieniądze z konta irlandzkiego bezpośrednio na konto złotówkowe? Zastanawiasz się, jak obejść wysokie opłaty, które nalicza Twój irlandzki bank za transfery do Polski? My znamy odpowiedź - wyślij przelew w Fonmoney! Wszystko odbywa się prosto i szybko: Ty zlecasz przelew na naszym serwisie, my zajmujemy się resztą.

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę TUTAJ i wpiszesz kwotę, jaką chcesz wysłać do Polski. Obok od razu widzisz aktualny kurs euro, który jest na bieżąco aktualizowany. Dużą zaletą Fonmoney jest również to, że nie mamy ukrytych opłat i prowizji, które w innych serwisach często wyskakują dopiero pod koniec zamównia. U nas klient od samego początku widzi, ile zapłaci za transakcję. W następnym kroku należy podać dane odbiorcy w Polsce. Do wykonania transakcji potrzebujesz jedynie numeru konta (IBAN) oraz imię i nazwisko właściciela konta lub nazwę w przypadku firm i instytucji.

Aby zlecić przelew, musisz zarejestrować się w naszym serwisie, podając swoje prawdziwe dane. Przy wysyłaniu dużych kwot do Polski, poprosimy Ciebie o kopię Twojego dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych.

 

Na koniec wystarczy jeszcze tylko opłacić transakcję. Fonmoney oferuje dwie najbardziej popularne i wygodne metody płatności:

1. Zapłata kartą kredytową VISA lub MasterCard lub

2. Zapłata zwykłym przelewem bankowym.

 

Dzięki płatności kartą kredytową transakcja zostaje od razu przyjęta przez system i przekazana do realizacji. Natomiast płatność zwykłym przelewem jest równie wygodna, ponieważ klient sam decyduje, czy wykona przelew przez Online Banking, czy też osobiście w swoim banku. Warto zauważyć, że niezależnie od wybranego sposobu płatności nie pobieramy żadnych prowizji. W Fonmoney prześlesz pieniądze na dowolne konto złotówkowe w Polsce. W przypadku płatności kartą kredytową przelew dotrze do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli zaś zapłacisz zwykłym przelewem, należy do tego czasu dodać 2-3 dni robocze, czyli czas, w którym Twój przelew wpłynie na nasze konto.

 

Zagraniczne przelewy w Fonmoney to idealna alternatywa dla tradycyjnych banków oraz mocna konkurencja dla podobnych serwisów. U nas klient może spodziewać się wysokich standardów bezpieczeństwa, gwarancji zwrotu pieniędzy, doskonałego kursu wymiany oraz pomocnej i profesjonalnej obsługi klienta. Jeśli masz pytania, możesz w każdej chwili zwrócić się do nas, pisząc wiadomość tutaj.

 

bezpieczne przelewy 600x315

 

 

➜​ Wyślij pieniądze do Polski z Irlandii!

Przelewy do Polski bez karty kredytowej i dostępu do bankowości internetowej

➜​  Wyślij pieniądze do Polski właśnie tutaj! 

  

"Nie mam karty kredytowej, jak wysłać pieniądze do Polski?"

  

"Czy mogę przelać pieniądze na polskie konto bez dostępu do bankowości internetowej?"

 

"Mam tylko konto w banku, a chcę zrobić przelew do Polski. Da się?"

 

Na te pytania serwis Fonmoney ma odpowiedź i rozwiązanie: bez problemu wyślesz pieniądze przez internet, płacąc za pomocą zwykłego przelewu bankowego! Jeśli nie posiadasz karty kredytowej lub debetowej, nie korzystasz z dostępu do konta przez internet, to tradycyjny przelew bankowy jest dla Ciebie najlepszą opcją.

 

Po tym, jak zalogujesz się na stronie Fonmoney tutaj, wpiszesz kwotę przelewu i podasz dane polskiego odbiorcy (oraz w razie potrzeby zweryfikujesz swoje dane), w ostatnim kroku spośród oferowanych metod płatności należy wybrać zwykły przelew bankowy i przejść do kasy. Po chwili pojawi się nowa strona z informacjami potrzebnymi do wykonania przelewu. Równocześnie otrzymasz od nas wiadomość na swój e-mail z tymi samymi danymi, więc nie musisz się martwić, że czegoś nie zapamiętasz. Od teraz serwis Fonmoney czeka 3 dni robocze na Twój przelew na nasze konto.  

 

Ważne! Robiąc przelew ze swojego konta, należy w tytule przelewu podać tylko i wyłącznie tytuł przelewu, który dostaniesz od nas tj. kod składający się z liter FON i cyfr. Nie dodawaj od siebie żadnych słów ani objaśnień. Po samym tytule odnajdziemy Twoją transkację na naszym koncie. Na poniższym obrazku zaznaczyliśmy na czerwono miejsce, gdzie znajdziesz tytuł przelewu.

 

Wyślij pieniądze do Polski, płacąc zwykłym przelewem bankowym

 

 

Gdy tylko Twoje pieniądze wpłyną na nasze konto, natychmiast prześlemy je do Twojego odbiorcy w Polsce, o czym również zostaniesz przez nas poinformowany drogą elektroniczną. Przelew dotrze na polskie konto w ciągu 1-2 dni roboczych. I to tyle. Jak widzisz, nie potrzebujesz karty kredytowej, aby wysyłać pieniądze do Polski z zagranicy

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przelewów do Polski z zagranicy, skontaktuj się z nami tutaj!

  

➜​ Przelewy pieniężne do Polski z zagranicy - tutaj!

Przelewy pieniężne za pomocą Sofort Banking

➜​  Przelewy do Polski za pomocą Sofort Banking właśnie tutaj! 

 

Jak przesłać pieniądze do Polski, jeśli nie mam karty kredytowej? To pytanie często zadają sobie osoby, które z różnych powodów nie korzystają z kart kredytowych i debetowych. Czy istnieje zatem inna opcja, aby pewnie i bezpiecznie wykonać międzynarodowy przelew do Polski? Odpowiedź brzmi: jak najbardziej!

  

Fonmoney oferuje płatność nie tylko kartami VISA i MasterCard, ale również za pośrednictwem Sofort Banking/Sofort Überweisung czyli tak zwanego szybkiego przelewu. Ta metoda płatności jest tak samo szybka, bezpieczna i wygodna jak użycie karty kredytowej. W przypadku Sofort Banking najważniejsze jest posiadanie konta internetowego w swoim banku czyli dostępu do bankowości elektronicznej. Dane do bankowości internetowej dostajemy zazwyczaj od razu przy otwieraniu rachunku. Jeśli takich nie posiadamy, należy wtedy zgłosić się do swojego banku, który prześle nam odpowiednie instrukcje. Natomiast nie jest potrzebna żadna rejestracja w Sofort Banking. 

 

Skorzystanie z możliwości płacenia szybkim przelewem w Fonmoney jest niesamowicie proste i wygodne. Najpierw należy zlecić przelew, podając kwotę przelewu oraz dane odbiorcy, następnie zalogować się i na samym końcu wybrać sposób płatności - Sofort Banking. Nasz serwis przekieruje Cię na stronę Sofort Banking, gdzie zalogujesz się do swojej bankowości internetowej. Tam wystarczy potwierdzić płatność jednorazowym kodem weryfikacyjnym. I to wszystko. Przelew w Fonmoney został nadany. Cały proces odbywa się 100% bezpiecznie, pewnie i bezpłatnie - Fonmoney nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z płatnością z Sofort Banking.

 

Usługa Sofort Banking jest dostępna m.in. w następujących krajach:

  

- Niemcy

- Austria

- Holandia

- Belgia

- Francja

  

przelew z Sofort Banking

 

 

➜​  Wyślij pieniądze z zagranicy za pomocą szybkiego przelewu Sofort! 

Co to jest IBAN i gdzie go znajdę?

➜​ Łatwe, szybkie i wygodne przelewy do Polski właśnie tutaj! 

  

 • Czym jest IBAN?

   

IBAN to skrót od International Bank Account Number co oznacza Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego czyli po prostu numer konta w standardzie międzynarodowym. IBAN jest niezbędny do wykonywania przelewów pieniężnych w ponad 60 krajach na świecie, w tym w większości państw europejskich. Każdy, kto posiada rachunek w banku, ma też numer IBAN.

  

 • Z czego składa się IBAN?

  

IBAN składa się z:

  

- dwuliterowego kodu kraju (ISO),
- dwucyfrowej liczby kontrolnej,
- 8 cyfrowego numeru rozliczeniowego banku
- 16 cyfrowego numeru konta bankowego

  

Długość kodu IBAN może być różna w zależności od państwa. I tak najkrótszy IBAN ma Norwegia (15 znaków), a najdłuższy Malta (31 znaków). Co istotne, dany kraj musi posiadać jedną, określoną długość.

 

Numer IBAN dla polskiego rachunku składa się z 28 znaków: dwóch liter PL na początku numeru oraz 26 cyfr, np. PL67 1234 1234 1234 1234 1234 1234.

  

 • Gdzie znajdę IBAN?

  

Tego numeru nie trzeba specjalnie szukać. W przypadku polskiego konta IBAN to po prostu 26-cyfrowy numer rachunku bankowego poprzedzony dwoma literami PL, co łącznie daje 28 znaków.

  

 • Czy do przelewu zagranicznego potrzebuję oprócz IBAN także kodu BIC/SWIFT?

   

Aby wykonać przelew międzynarodowy w serwisie Fonmoney, potrzebujemy przede wszystkim IBAN oraz imienia i nazwiska/nazwy odbiorcy. Od marca 2016 r. kod BIC/SWIFT nie jest wymagany przy przelewach wysyłanych za granicę. 

   

 • Jak sprawdzić, czy dany IBAN jest poprawny?

   

   

Istnieje dużo stron, na których możemy sprawdzić, czy IBAN naszego polskiego odbiorcy jest poprawny, np. tutaj.

 

Fonmoney oferuje bezpieczne i komfortowe wysyłanie pieniędzy do Polski przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu lub z każdego miejsca, w którym tylko masz dostęp do internetu.

 

 

 

➜​ Fonmoney to najlepszy sposób na przelewy do Polski!

Doładowanie telefonu kodem i zdrapką

 Doładuj polski telefon przez internet właśnie tutaj

  

Czy w dobie smartphonów, tabletów i internetu korzystanie ze zdrapek, bonów i telekodów, aby uzupełnić środki na koncie, rzeczywiście jest wygodne i praktyczne?

Oto porównanie dwóch najczęściej spotykanych metod doładowania telefonów: online w Fonmoney i za pomocą kodu.

    

 Doładowanie konta przez internet w Fonmoney:

   

✔ doładowanie telefonu o każdej porze dnia i nocy 24/7/365

✔ nowe środki są na koncie w ciągu parunastu sekund po pomyślnie przeprowadzonej transakcji

✔ możliwość doładowania polskich telefonów z zagranicy

✔ łatwe, szybkie, wygodne i 100% bezpieczne w użyciu

✔ możliwość zapłaty zagraniczną kartą kredytową

✔ doładowanie telefonów innym osobom/innych numerów

✔ doładowanie telefonu bez wychodzenia z domu

✔ doładowanie z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do komputera/telefonu i internetu

✔ niezależność od innych osób

✔ zawsze na czas

✔ anonimowo, bez rejestracji i logowania - w Fonmoney nie musisz podawać żadnych danych

   

➜ Doładowanie konta przez telekod/bon/zdrapkę:

  

- zdrapki są dostępne jedynie w Polsce w punktach sprzedaży takich jak kioski, sklepy, stacje benzynowe 

- brak możliwości zakupu przez internet

- aby kupić bon, trzeba wyjść z domu (jeśli się mieszka w Polsce)

- gdy się wyczerpią nam środki w telefonie i nie mamy zapasowego kodu przy sobie, minie trochę czasu, zanim doładujemy telefon (w Polsce)

- brak możliwości kupna telekodu przez osoby żyjące za granicą

- osoby przebywające poza Polską muszą prosić rodzinę lub znajomych w Polsce, aby kupiły i przesłały im numer kodu - a to wiąże się z czekaniem i przede wszystkim ze sprawianiem kłopotu innym

- nigdy się nie wie, w jakim momencie będzie potrzebne nowe doładowanie, które w postaci zdrapki można kupić jedynie stacjonarnie

    

Jak widać, doładowania telefonów przez internet w Fonmoney są nieporównywalnie wygodniejsze, przyjemniejsze i poręczniejsze niż tradycyjne (a może nawet już nieco przestarzałe) zdrapki, zwłaszcza dla osób żyjących poza Polską. 

 

 

 

 Wyślij doładowanie na polski numer właśnie tutaj

Heyah na kartę kody

➜ Tutaj doładujesz konto Heyah przez internet szybko i bez rejestracji

  

Krótkie kody (inaczej kody ekspresowe lub kody USSD) są praktyczne i wygodne w użyciu, dlatego warto mieć je pod ręką. Zebraliśmy zatem w jednym miejscu najważniejsze kody dla użytkowników Heyah na kartę:

*108# - sprawdzenie stanu i ważności konta (koszt 0,04 PLN)

*110*1# - włączenie poczty głosowej 

*110*3# - sprawdzenie statusu poczty głosowej

*#06# - sprawdzanie numeru IMEI telefonu

**04*(4-cyfrowy stary PIN)* (4-cyfrowy nowy PIN)*(ponownie 4-cyfrowy nowy PIN)# - zmiana PIN, znając stary PIN

*100# - przekierowanie do menu zarządzania kontem. Wybierając na klawiaturze numerycznej odpowiednią cyfrę 1-6, możemy wybierać między kilkoma opcjami i zarządzać nimi: 

2. Samoobsługa 

3. Twoja taryfa 

4. Nowości i promocje 

5. Telefon bez umowy 

6. System Heyah Mix

  

Kody dla Taryfy Nowa Heyah:

*140*250# - Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne (24,99 zł, na 30 dni)

*100*68# - Rok ważności konta (pierwsza aktywacja 5 zł, a potem 3 zł na 30 dni)

*125*7*21# - Pakiet Internetowy 50 MB (5 zł na 30 dni)

*100*871# - Wszędzie rozmawiaj (9,00 zł na 14 dni)

*100*95*2# - 60 minut do wszystkich sieci (10 zł na 30 dni)

*100*49# - Tanio w roamingu z UE do Polski (0 zł)

*100*22# - Bezpłatne rozmowy ze wszystkimi w Heyah (0 zł)

*100*96*2# - 1000 SMS-ów do wszystkich sieci (10 zł na 30 dni)

 

Kody dla Taryfy Pakietowej:

*100*96*2# - 1000 SMS-ów do wszystkich sieci (10 zł na 30 dni)

*140*250# - Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne (24, 99 zł, na 30 dni)

*125*7*24# - Pakiet Internetowy 1 GB (15 zł na 30 dni)

*113*5# - Pakiet całodobowy (5,95 zł)

*112*6# - Godzina rozmowy w Heyah za 29gr (5,95 zł)

*113*2# - Taniej do wszystkich (5,95 zł)

*100*95*3# - 120 minut do wszystkich sieci (15 zł na 30 dni)

 

Kody dla Taryfy Dniówka:

*100*860# - Internet 6 GB (30 zł na 30 dni)

*100*831# - 120 minut w Heyah i T-Mobile (5 zł na 30 dni)

*100*850# - 1000 SMS-ów do wszystkich (10 zł na 30 dni)

*100*870# - Tańsze połączenia na Ukrainę, Białoruś, do Chin i Wietnamu (0 zł)

*100*818# - Tydzień nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci (7 zł na 7 dni)

*100*812# - Przejście na Dniówkę (bezpłatne)

  

Kody dla Taryfy Dniówka z ofertą Smart:

*100*871# - Wszędzie rozmawiaj (9,00 zł na 14 dni)

*140*250# - Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne (24,99 zł, na 30 dni)

*100*840# - 120 minut do wszystkich (15 zł na 30 dni)

*100*850# - 1000 SMS-ów do wszystkich (10 zł na 30 dni)

*140*801# - Oferta SAMRT M (14,99 zł na 30 dni)

*140*883# - Smart plus Internet 6 GB (30 zł)


! Kody i koszt kodów wg. cennika www.heyah.pl z dn. 20.12.2016 r. !

   

Aby kody zadziałały, należy wpisać dany kod na klawiaturze telefonu i następnie zatwierdzić go, wciskając przycisk połączenia (zieloną słuchawkę).

    

W Fonmoney doładujesz z zagranicy telefony w Heyah na kartę przez internet szybko, wygodnie i bezpiecznie. Jako metodę płatności akceptujemy zagraniczne karty kredytowe, kartę paysafecard oraz szybki przelew przez Sofort Banking.

 

➜ Doładuj telefon Heyah łatwo i wygodnie tutaj!

Items 1 to 10 of 117 total

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 12