Fonmoney -

Przelewy z Anglii do Polski

Jak wysłać pieniądze do Polski z UK bez pośrednictwa banków?

Jak zrobić przelew z UK do Polski bez dużej prowizji?

Jak przelać pieniądze do Polski z UK kartą kredytową?

Gdzie wysłać pieniądze z UK do Polski po najlepszym przeliczniku?

 

To są najczęściej zadawane pytania przez osoby żyjące w Anglii, które chcą przesłać pieniądze do Polski. Na szczęście już dawno minęły czasy, kiedy to byliśmy skazani na banki i ich wysokie opłaty lub na podawanie pieniędzy przez przewoźników. Pomijając fakt, że ten drugi sposób jest wbrew pozorom bardzo drogą metodą, to jest on przede wszystkim mało rozsądny i niebezpieczny. 

Najlepszym rozwiązaniem na wysyłanie funtów z UK do Polski jest serwis internetowy Fonmoney. Fonmoney jest licencjonowaną instytucją finansową, która spełnia surowe wymagania brytyjskiego regulatora FCA. Oferujemy przelewy nie tylko w krajach europejskich, ale także np. na Kubę, do USA, Turcji, Meksyku i innych. W Fonmoney możesz również wysłać pieniądze z Polski do Anglii

 

Wysyłanie funtów na polskie konta bankowe w Fonmoney jest bardzo łatwe i wygodne. Najpierw musisz założyć konto w naszym systemie, aby nadać przelew. W tym celu potrzebujemy Twoich danych oraz imienia i nazwiska/nazwy i numeru konta Twojego odbiorcy w Polsce. Następnie wybierasz, jaką kwotę chcesz wysłać oraz dokonujesz zapłaty. Możesz bezproblemowo zapłacić kartą kredytową lub zwykłym przelewem bankowym. I to wszystko. Będziesz informowany przez nas e-mailowo o statusie Twojej transakcji.

 

W przypadku przesyłania wysokich kwot poprosimy Cię o dokumenty potrzebne do weryfikacji danych. Jest to nasz obowiązek, narzucony przez urząd finansowy. Dzięki temu jesteś pewna/pewien, że Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne.

 

 

 

Przelewy z UK do PL z ang i pol flaga

 

 

 

➜ Tutaj bezpiecznie wyślesz funty z UK do Polski

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.