Fonmoney -

Jak wysłać pieniądze z Polski do Anglii?

Przelewy zagraniczne PL UK

Wysyłanie pieniądzy do Wielkiej Brytanii w Fonmoney jest dużo łatwiejsze, korzystniejsze i wygodniejsze niż w tradycyjnych bankach. Aby przelać pieniądze w zwykłym banku, często specjalnie trzeba mieć konto walutowe albo trzeba uważać na wysokie opłaty i prowizje. Nierzadko również przelicznik PLN-GBP jest mało zadowalający. Dlatego serwis finansowy Fonmoney jest idealnym wyborem, jeśli chodzi o transfer złotówek do Anglii. Ty zlecasz przelew, a my zajmujemy się resztą i dostarczamy pieniądze Twojemu odbiorcy bez zbędnych formalności. 

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie i złożysz zamówienie tutaj. W odpowiednie pole należy podać kwotę, jaką chcesz wysłać do UK. W następnym kroku należy wpisać dane Twojego odbiorcy czyli nazwę lub imię i nazwisko oraz numer jego konta i kod banku. Na koniec następuje zapłata za transfer. Metodą płatności jest karta kredytowa lub łatwy i wszystkim dostępny przelew bankowy. Dostaniesz od nas wiadomość ze wszystkimi danymi potrzebnymi do przelewu. Jak tylko Twoje pieniądze wpłyną na nasze konto, przekażemy je od razu na konto odbiorcy w Anglii. 

Jeśli chcesz wysłać dużą kwotę lub będziesz robiła/robił przelewy często, jesteśmy zobowiązani poprosić Cię o Twoje dokumenty tożsamości, aby zweryfikować Twoje dane. Trwa to krótką chwilę i odbywa się jednorazowo. Fonmoney zapewnia bezpieczeństwo każdej transakcji i poufność wszystkich danych, które klienci nam udostępniają.

Cały proces składnia transakcji przebiega łatwo i przejrzyście, a nasz kurs PLN-GBP jest korzystniejszy od kursów oferowanych przez banki. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz napisać do nas tutaj.

 

 Zrób przelew do UK w Fonmoney!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.