Fonmoney -

Top 5 prezentów na Dzień Kobiet

8 marca obchodzimy w Polsce i wielu innych krajach Dzień Kobiet. W tym dniu mężczyźni składają życzenia oraz ofiarują drobne podarunki swoim dziewczynom, żonom, matkom, córkom, babciom i koleżankom. Często jednak bywa tak, że przebywamy z dala od siebie i nie możemy osobiście wręczyć znajomym paniom przysłowiowego goździka. W związku z tym zestawiliśmy listę z propozycjami na ciekawy upominek, który bez problemu można wysłać przez internet.

  Nasza lista z 5 uniwersalnymi podarunkami na Dzień Kobiet:

1. Kwiaty - zawsze i na każdą okazję są idealnym prezentem. Skorzystaj z internetowej poczty kwiatowej i zaskocz obdarowaną osobę bukietem jej ulubionych kwiatów.

2. Personalizowane czekoladki - można np. ułożyć imię bliskiej osoby, dodać zdjęcie lub wiadomość i wybrać kolor pudełka. Wszystko wedle życzeń.

3. Doładowanie telefonu - zaskocz obdarowaną osobę nowymi środkami na koncie. Dzięki Fonmoney nie musisz się martwić, czy przesyłka nie zaginie po drodze. Doładowanie przebiega komfortowo, niezawodnie i zawsze dotrze na czas!

4. Perfumy - dla każdej osoby można znaleźć zapach, który ją zachwyci. Ponadto jest to prezent, który będzie cieszyć na dłużej.

5. Bon do spa - każda kobieta marzy o chwili relaksu dla ciała i odpoczynku dla umysłu

Okazanie serdeczności nie zawsze musi wiele kosztować, za to jest sympatycznym gestem i potrafi sprawić miłą niespodziankę obdarowanym osobom.

Fonmoney życzy wszystkim Paniom w dniu Ich święta wszelkiej pomyślności i radości!

tulpy

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.