Fonmoney -

Pięć wydarzeń, którymi chcemy podzielić się z innymi

➜ Tutaj doładujesz polski telefon łatwo, szybko i bez rejestracji

Chyba każdy myślał kiedyś o wyjeździe za granicę, czy to w celach zarobkowych, czy tylko na urlop. W ostatniej dekadzie, czyli po wejściu Polski do Uni Europejskiej, miliony Polaków wyjechało do innych państw i co roku kolejne osoby decydują się na emigrację. Jedni opuszczają Polskę na dłużej, drudzy na krócej. Jednak każdy musi pożegnać się z rodziną i przyjaciółmi oraz ulubionymi miejscami. W nowym kraju czeka na nas dużo niewiadomych i niespodzianek. Uczymy się nowego języka, szukamy pracy, poznajemy nowych ludzi oraz kultury i tradycje. Na początku tęsknota za ojczyzną i żyjącymi w Polsce bliskimi jest ogromna. Jeździmy do domu na każde święta i inne okoliczności, często poświęcamy swój urlop na odwiedziny najbliższych oraz oczywiście dzwonimy i piszemy wiadomości. Z czasem, po latach, kiedy już zapuściliśmy korzenie w nowym kraju, nasze wyjazdy do Polski stają się rzadsze, a i serce coraz mniej tęskni za ojczyzną. 

Istnieją jednak w życiu sytuacje i wydarzenia, którymi koniecznie chcemy podzielić się ze swoją rodziną i przyjaciółmi w Polsce niezależnie od czasu spędzonego za granicą. 

Mam nową pracę! To jedna z tych wiadomości, na którą nasza rodzina czeka z niecierpliwością. Oznajmiając im tę nowinę, wzbudzamy w nich nie tylko ciekawość (co, gdzie, jak), ale sprawiamy także radość i ulgę, ponieważ bliscy wiedzą, że coraz lepiej dajemy sobie radę.

Poznałam/-em kogoś! Praca jest ważna, ale życie osobiste również. Wychodzimy na imprezy, poznajemy nowych ludzi, korzystamy z życia. Aż w końcu nadchodzi dzień, w którym wiemy: zakochałam/-em się! I wtedy chcemy najchętniej całemu światu to oznajmić, a najbardziej naszym bliskim.

Osiągnęłam/Osiągnąłem swój cel! Ukończone studia, nowy samochód, nowe mieszkanie, awans w pracy - życie to zbiór marzeń, planów i celów. Każde nasze osiągnięcie wypełnia nas radością, którą chcemy dzielić się z innymi.

Przyjeżdzam do domu! Polska zawsze będzie częścią (u jednych większą, u innych mniejszą) naszej tożsamości i bardzo wielu polskich emigrantów wciąż z dużą radością w sercu odwiedza nasz kraj. Nie tylko jeździmy w odwiedziny do naszej rodziny i przyjaciół, ale także chętnie spędzamy urlop w kraju na Wisłą. Kogo bardziej cieszy ta wiadomość - nas czy mamę? ;)

Będziemy mieli dziecko! Czy istnieje piękniejsza nowina, którą chcielibyśmy podzielić się z całym światem, niż ta o wyczekanej ciąży? Po tym, jak zdradzimy naszą słodką tajemnicę, telefon z gratulacjami i pytaniami będzie się urywał.

Wielu z nas żyje z dala od rodzinnego domu. Często nie musi być to za granicą. Wystarczy, że od najbliższych dzielą nas setki kilometrów. We wszystkich sytuacjach - tych dobrych i tych gorszych - rozmowy telefoniczne z rodziną są niezastąpione, a częścią naszego codziennego  życia  jest szybka i niezawodna komunikacja międzyludzka, którą ułatwia również Fonmoney, oferując łatwe, bezpieczne i wygodne doładowania polskich telefonów w najniższych cenach przez internet.* Dziel się swoją radością i wysyłaj dobre nowiny w świat, doładowując telefon w Fonmoney!

  

  5  wiadomosci

   

* Dane z dn. 20.10.2016

 

 A może chcesz wysłać rodzinie pieniądze w formie przelewu?

 

 

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.