Fonmoney -

Oferta "Stan Darmowy" w PLAY

➜ Kliknij tutaj i doładuj komórkę Play bez rejestracji!

Posiadacze telefonów w sieci PLAY mogą skorzystać z ciekawej oferty, która nazywa się "Stan Darmowy". Umożliwia ona bezpłatne rozmowy i wysyłanie SMS-ów na wszystkie numery Play (w kraju)*.

Aktywacja oferty promocyjnej jest bardzo prosta. Można zrobić to na trzy sposoby:

- wpisać w telefonie kod *188# i zatwierdzić zieloną słuchawką

- przez telefon, dzwoniąc na numer *500

- zalogować się na swoje konto na www.play.pl

- w salonie Play

Stan_Darmowy484x252px

Aktywacja może trwać do 24h. Promocja trwa od 6 lutego 2015 r. do odwołania i jest skierowana zarówno do użytkowników telefonów na abonament, jak i na kartę. Niedostępna jest jedynie w ofertach z roczną ważnością konta. Więcej informacji na temat oferty znajdziecie na stronie Play.

Prosimy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami promocji Stan Darmowy, które są zawarte w regulaminie - TUTAJ.

Natomiast w Fonmoney można szybko, łatwo i bez zbędnych formalności doładować telefon na kartę w Play, dzięki czemu z powyższej oferty promocyjnej mogą skorzystać także Polacy mieszkający za granicą. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość płacenia za transakcje zagraniczną kartą kredytową.

 

* Dane z grudnia 2015 r. Nie dotyczy połączeń i SMS-ów międzynarodowych, w roamingu międzynarodowym oraz na numery o podwyższonej opłacie, specjalne i audioteksowe.
 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.