Fonmoney -

Oferta "Stan Darmowy" w PLAY

➜ Kliknij tutaj i doładuj komórkę Play bez rejestracji!

Posiadacze telefonów w sieci PLAY mogą skorzystać z ciekawej oferty, która nazywa się "Stan Darmowy". Umożliwia ona bezpłatne rozmowy i wysyłanie SMS-ów na wszystkie numery Play (w kraju)*.

Aktywacja oferty promocyjnej jest bardzo prosta. Można zrobić to na trzy sposoby:

- wpisać w telefonie kod *188# i zatwierdzić zieloną słuchawką

- przez telefon, dzwoniąc na numer *500

- zalogować się na swoje konto na www.play.pl

- w salonie Play

Stan_Darmowy484x252px

Aktywacja może trwać do 24h. Promocja trwa od 6 lutego 2015 r. do odwołania i jest skierowana zarówno do użytkowników telefonów na abonament, jak i na kartę. Niedostępna jest jedynie w ofertach z roczną ważnością konta. Więcej informacji na temat oferty znajdziecie na stronie Play.

Prosimy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami promocji Stan Darmowy, które są zawarte w regulaminie - TUTAJ.

Natomiast w Fonmoney można szybko, łatwo i bez zbędnych formalności doładować telefon na kartę w Play, dzięki czemu z powyższej oferty promocyjnej mogą skorzystać także Polacy mieszkający za granicą. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość płacenia za transakcje zagraniczną kartą kredytową.

 

* Dane z grudnia 2015 r. Nie dotyczy połączeń i SMS-ów międzynarodowych, w roamingu międzynarodowym oraz na numery o podwyższonej opłacie, specjalne i audioteksowe.
 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.