Fonmoney -

Oferta MINI MAX w Play

Formuła MINI MAX na Kartę została stworzona po to, aby każdy miał pełną kontrolę nad tym, ile wydaje na połączenia, SMS-y i internet. W nowej ofercie można rozmawiać, wysyłać SMS-y, MMS-y ze wszystkimi w Play mając nawet 0zł na koncie. Dzięki FORMULE włącza się LICZBIK MINI MAX, który pozwala na biężącą kontrolę i wiesz, że nie zapłacisz więcej niż:

Bildschirmfoto 2013-06-20 um 13.14.15 29 zł – za minuty do innych sieci, ponieważ po przekroczeniu tej kwoty stawka wynosi 0 zł 9 zł – za SMS-y do innych sieci, ponieważ po przekroczeniu tek kwoty stawka wynosi 0 zł 5 zł – za internet, po przekroczeniu tej kwoty stawka wynosi 0 zł, a prędkość internetu obniża się do 8 kB.

Aby sprawdzić swoją aktualną ofertę na kartę w Play, wystarczy wpisać i zatwierdzić kod *111*49*1# Aby zmienić aktualną ofertę na ofertę FORMUŁA MINI MAX na Kartę, wpisz i zatwierdź *163*9# lub zalogować się na play24 i wybrać FORMUŁĘ MINI MAX na Kartę.

Korzystasz z telefonu i chcesz sprawdzić stan LICZNIKA MINI MAX? Wpisz i zatwierdź zieloną słuchawką kod:

- Stan minut: *111*409*5# - Stan SMS-ów: *111*408*5# - Stan internetu: *111*407*5#

Warto pamiętać! LICZNIK MINI MAX działa miesięcznie co oznacza, że kwoty 29 zł, 9 zł i 5 zł zliczają się od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca kalendarzowego. Z kolejnym miesiącem LICZNIK MINI MAX włącza się na nowo. Oferta dotyczy standardowych krajowych połączeń.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.